Mistrzowie Polski 2015

Lista turniejów:

Citi Handlowy V Mistrzostwa Polski HCP (Lisia Polana KG, Sobienie Królewskie Golf & Country Club, First Warsaw Golf & Country Club, 14-16.06.2015)

  • do 8,0 HCP:
  1. Cezary Łosko
  2. Zbigniew Bujalski
  3. Włodzimierz Stańczak

Najlepsza kobieta: Maria Żrodowska

  • od 8,1 do 12,0 HCP:
  1. Kamil Sawicki
  2. Marcin Bogusz
  3. Jarek Skręta

Najlepsza kobieta: Rhea Wiatr

  • od 12,1 do 16,0 HCP:
  1. Krzysztof Klicki
  2. Andrzej Wierzba
  3. Mariusz R. Krużyński
  • od 16,1 do 20,0 HCP:
  1. Łukasz Tomkiewicz
  2. Krzysztof Okrągły
  3. Maciek Królak

Najlepsza kobieta: Katarzyna Bobińska

  • od 20,1 do 25,0 HCP:

1.   Dominika Zbychorska
T2. Adam Dymarczyk
T2. Szymon Ruta

Najlepsza kobieta: Małgorzata Yusufali

  • od 25,1 do 36,0 HCP:
  1. Artur Mazurek
  2. Mirosław Brańka
  3. Kacper Janus

Najlepsza kobieta: Magdalena Winogradow-Korecka

Citi Handlowy Polish Match Play (Rosa Private Golf Club, 28.05 -31.05.2015)

Kobiety:

  1. Katarzyna Selwent (Kalinowe Pola GC)
  2. Dorota Zalewska (Binowo Park GC)
  3. Dominika Gradecka (Toya G&CC)

Mężczyźni:

  1. Jan Szmidt jr (Toya G&CC)
  2. Alejandro Pedryc Ganko (Sobienie Królewskie G&CC)
  3. Jakub Dymecki (Tokary GC)

Citi Handlowy XII Mistrzostwa Polski Seniorów – (Amber Baltic Golf Club, 20-22.06.2014)

Mężczyźni:

  1. Bogusław Bil (Modry Las GC)
  2. Andrzej Jesionek (Amber Baltic GC)
  3. Jacek Kubicki (Amber Baltic GC)

Kobiety:

  1. Małgorzata Brodowska (Sierra GC)
  2. Ewa Geriz (Sobienie Królewskie G&CC).
  3. Bożena Sokołowska (Sauerland GC)

Citi Handlowy XII Mistrzostwa Polski Mid-Amatorów – (Amber Baltic Golf Club, 20-22.06.2014)

Citi Handlowy XIII Mistrzostwa Polski Mid-Amatorów – (Amber Baltic GC, 5-7.06.2015)

Mężczyźni:

  1. Włodzimierz Stańczak (First Warsaw G&CC)
  2. Anthony Kerr (Gradi GC)
  3. Adrian Stanley (Amber Baltic GC)

Kobiety:

  1. Oksana Wojtkiewicz (Sierra GC)
  2. Rhea Wiatr (Warsaw Golf Links)
  3. Dorota Mida (Binowo Park GC)

Citi Handlowy XIV Klubowe Mistrzostwa Polski Grupy Kwalifikacyjnej (Binowo Park Golf Club, 18-21.06.2015)

  1. Gradi Golf Club (Anthony Kerr, Dominika Gradecka, Krzysztof Gradecki, Mateusz Szymański, Paweł Jaroch, Jason Andrew, Andrzej Szaryj, Andrzej Lis, Zbigniew Grabowski – kapitan)
  2. Kalinowe Pola Golf & Country Club (Michael Kobriger, Robert Karbowniczek Kamil Nowak, Filip Czernicki, Przemysław Hałas, Wojciech Szwabowicz, Patrick Kobriger, Jan Rybczyński, Ewa Zawistowska – kapitan)
  3. Gdański Golf & Country Club (Michał Guzowski, Grzegorz Sochaj, Tomasz Kordek – kapitan, Tomasz Ładocha, Janusz Karczewski, Tomasz Onichowski, Dariusz Ruchniewicz)

Citi Handlowy XIV Klubowe Mistrzostwa Polski Grupy Mistrzowskiej (First Warsaw Golf & Country Club, 28.06-1.07.2015 r.)

  1. Sobienie Królewskie G&CC (Nastasia Kossacky, Tomasz Gajewski, Karol Oleksa, Alejandro Pedryc Ganko, Michał Krawczyk, Mikołaj Geritz, Michał Bargenda, Marcel Benbenek, Adam Mitukiewicz – kapitan)
  2. Warsaw Golf Links (Ernset Młynarski, Alex Kleszcz, Mariusz Czerkawski, Taylor Stansberry, Dariusz Kościkiewicz, Jerzy Dudek, Tomasz Litwiniuk, Marek Tymiński – kapitan)
  3. First Warsaw G&CC (Bartosz Myszka, Włodzimierz Stańczak, Jan Musiolik, Michał Poniż, Piotr Robełek, Grzegorz Zawada, Bill Carey – kapitan)

Citi Handlowy XXI Międzynarodowych Mistrzostwa Polski Mężczyzn 2015 (Kraków Valley Golf & Country Club, 17-19.07.2015)

  1. Mateusz Gradecki (Gradi GC)
  2. Clemens Gaster (GC Enzesfeld)
  3. Patrick Oswald (GC Salzburg)

Otwarte Międzynarodowe Mistrzostw Polski Mężczyzn „LOTOS Polish Open” 2015 (Sierra G&CC, 26-29.07.2015)

  1. Martin Keskari (Niemcy)
  2. David Antonelli (Francja)
  3. Stephan Gross (Niemcy)

Citi Handlowy Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów (Modry Las Golf Club, 4-6.08.2015)

  1. Tokary Golf Club (Jakub Dymecki, Maria Żrodowska, Maksymilian Biały)
  2. Binowo Park Golf Club – A (Dorota Zalewska, Jakub Gąsiennica,Michał Tutko)
  3. Sobienie Królewskie G&CC – A (Michał Bargenda, Mikołaj Kniaginin, Andrzej Wierzba)

Citi Handlowy Mistrzostwa Polski 19-30 (Kalinowe Pola Golf Club, 20-23.08.2015)

Kobiety

  1. Zuzanna Gazdowska (Sobienie Królewskie G&CC)
  2. Iga Józefiak (Sobienie Królewskie G&CC)
  3. Karolina Schneider (Toya G&CC Wrocław)

Mężczyźni

  1. Oskar Zaborowski (Toya G&CC Wrocław)
  2. Artur Dziugieł (First Warsaw G&CC)
  3. Harry Konig (Sobienie Królewskie G&CC)

 

Citi Handlowy XXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów (Kalinowe Pola Golf Club, 20-23.08.2015)

Juniorzy

  1. Jakub Dymecki (Tokary GC)
  2. Kuba Urbański (Toya G&CC)
  3. Philipp Pakosch (Kalinowe Pola GC)

Juniorki

  1. Adel Vadkerti (HUN)
  2. Maria Żrodowska (Tokary GC)
  3. Nicole Polivchak (Toya G&CC)

Citi Handlowy XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet (Gradi Golf Club, 04-06.09.2015)

  1. Hana Ryskova (Park Golf Klub Ostrava) (CZE) 
  2. Nela Halaburdová (GC Eden Beroun) (CZE) 
  3. Amelie Svejda (GC Salzburg) (AUT) 

Citi Handlowy XI PZG Masters (Śląski Klub Golfowy, 02-04.10.2015)

Kobiety:

  1. Elżbieta Panas (Stowarzyszenie First Warsaw G&CC) – 251 (84, 81, 86)
  2. Aleksandra Wiatr (Tyski KG) – 255 (88, 83, 84)
  3. Ewa Geritz (Sobienie Królewskie G&CC) – 258 (84, 88, 86)

Mężczyźni:

  1. Jakub Szyja (Tyski KG) – 225 (75, 73, 77)
  2. Oskar Zaborowski (Toya G&CC Wrocław) – 225 (75, 75, 75)
  3. Jan Piętka (Toya G&CC Wrocław) – 229 (77, 77, 75)