Order of Merit

Mężczyźni

Data aktualizaji: 2019-10-24 04:07:03

Poz. Nazwisko i imię Klub Kat. Rundy* Wynik KN
1 Pedryc, Alejandro Sobienie Królewskie Golf & Country Club J 32 / 35 71.103 a
2 Pakosch, Philipp Sobienie Królewskie Golf & Country Club S 21 / 23 71.724 a
3 Bargenda, Michał Sobienie Królewskie Golf & Country Club S 30 / 33 72.230 a
4 Wierzba Jr., Andrzej Sobienie Królewskie Golf & Country Club S 38 / 42 72.442 a
5 Urbański, Jakub Toya Golf & Country Club Wrocław S 18 / 20 73.350 a
6 Kniaginin, Mikołaj Sobienie Królewskie Golf & Country Club J 18 / 20 73.994 a
7 Matuszek, Jakub Opolski Klub Golfowy Akademia Golfa S 19 / 21 74.558 a
8 Kowalski, Filip Tokary Golf Club J 24 / 26 74.588 a
9 Rybczyński, Jan Kalinowe Pola Golf Club J 26 / 28 74.950 a
10 Bargenda, Konrad Sobienie Królewskie Golf & Country Club J 24 / 26 75.179 a
11 Biały, Maksymilian Tokary Golf Club J 32 / 35 75.300 a
12 Tymiński, Nikolas Sobienie Królewskie Golf & Country Club JM 19 / 23 76.389 a
13 Wierzba, Aleksander Sobienie Królewskie Golf & Country Club J 21 / 23 76.862 a
14 Bogusz, Marcin First Warsaw Golf & Country Club S 20 / 22 76.925 a
15 Strzelecki, Antoni First Warsaw Golf & Country Club J 24 / 26 77.104 a
16 Jankowski, Michał First Warsaw Golf & Country Club JM 16 / 20 77.713 a
17 Janusiewicz, Maciej Śląski Klub Golfowy JM 16 / 19 77.956 a
18 Fassero Gamba, Patrik Domenico Binowo Park Golf Club JM 20 / 24 78.465 a
19 Bogusz, Bartosz First Warsaw Golf & Country Club J 20 / 22 78.540 b
20 Modrzejewski, Alex Open Golf Club J 19 / 21 79.532 b
21 Shinto, David Kalinowe Pola Golf Club J 20 / 22 80.255 b
22 Wadowski, Alan Armada Golf Club J 19 / 21 80.421 b
23 Dudek, Franek First Warsaw Golf & Country Club J 27 / 29 80.770
24 Bogusz, Łukasz Armada Golf Club JM 20 / 25 81.290 a
25 Kuna, Marcin Klub Golfowy Lisia Polana JM 20 / 25 82.885 a
26 Ferenc, Albert Klub Golfowy Lisia Polana JM 15 / 18 84.200 b
27 Kolasiński, Tristan Binowo Park Golf Club JM 22 / 27 84.241 b
28 Uzar, Szymon Kraków Valley Golf & Country Club JM 16 / 20 85.475 b
29 Malec, Mikołaj Armada Golf Club JM 16 / 20 86.013 b
30 Kawecki, Gustaw Binowo Park Golf Club JM 20 / 25 86.400 b
31 Zygadło, Mateusz Toya Golf & Country Club Wrocław JM 19 / 23 88.500 b
32 Puła, Mikołaj Toya Golf & Country Club Wrocław JM 16 / 20 90.381
33 Stachurski, Szymon Gradi Golf Club JM 16 / 20 91.094

* Rundy uwzględnione/Rundy rozegrane

Liczba osób uzyskujących kwalifikację do KN

Kategoria Kadra A Kadra B
Seniorzy 6 4
Juniorzy 8 4
Juniorzy młodsi 6 6
Seniorki oraz juniorki 6 6
Juniorki młodsze 6 0