Mistrzowie Polski 2021

Mistrzostwa Polski Match Play (20-23.05.2021, Mazury G&CC)

Kobiety
1. Nikki Hofstede (Holandia)
2. Dorota Zalewska (KG Lisia Polana)
3. Natalia Michaś (Toya G&CC)

Mężczyźni
1. Mike Korver (Holandia)
2. Bartosz Bogusz (First Warsaw G&CC)
3. Maksymilian Biały (Tokary GC)

Mistrzostwa Polski Match Play Juniorów (20-23.05.2021, Mazury G&CC)

Juniorki
1. Kleopatra Kozakiewicz (Kalinowe Pola GC)
2. Kinga Kuśmierska (Armada GC)
3. Maja Ambroziak (Mazury G&CC)

Juniorzy
1. Patrik Domenico Fassero Gamba (Binowo Park GC)
2. Krzysztof Sosnowski (Tokary GC)
3. Mikołaj Puła (Toya G&CC Wrocław)

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn (4-6.06.2021, Modry Las GC)

1. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC)
2. Christoph Bleier (Austria)         
3. Piet Hein Bakkenes (Holandia)

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet (4-6.06.2021, Modry Las GC)

1. Nikki Hofstede (Holandia)        
2. Nicole Polivchak (Toya G&CC Wrocław) 
3. Maja Ambroziak (Mazury G&CC)

Klubowe Mistrzostwa Polski Seniorów (25-27.06.2021, Toya G&CC)

1. Business GC (Bogdan Bigus, Janusz Stokłosa, Krzysztof Skiba, Kazimierz Magda, Tomasz Roman, Leszek Bać)
2. Sierra GC (Lech Sokołowski, Piotr Ludyga, Andrzej Bagiński, Grzegorz Ramos, Jarosław Szwarc, Marcin Gniazdowski)
3. Toya G&CC (Anthony Kerr, Piotr Studniarek, Andrzej Lis, Artur Zaborowski, Ryszard Sobiesiak, Krzysztof Korta)

Klubowe Mistrzostwa Polski Kobiet (25-27.06.2021, Gradi GC)

1. Armada GC A (Anna Grzywocz, Kinga Kuśmierska, Nina Pitsch)
2. Tokary GC (Anastazja Piechula, Maria Żrodowska, Dorota Dymecka, Alicja Wałaszewska-Kempa)
3. KG Lisia Polana (Dorota Zalewska, Zofia Wójcik, Matylda Kuna, Anna Zabłocka-Wiercińska)

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (6-7.07.2021, Kalinowe Pola GC)

Juniorki Młodsze
1. Maria Moczarska (Rosa Private GC)
2. Malwina Cegła (Toya G&CC Wrocław)
3. Natasza Klimko (Black Water Links GC)

Juniorzy Młodsi
1. Konstanty Łuczak (Open GC)
2. Bruno Machalica (Open GC)
3. Viet Nguyen (KG Lisia Polana)

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów (9-11.07.2021, First Warsaw Golf)

Kobiety
1. Ewa Geritz (Sobienie Królewskie G&CC) 
2. Anna Rydzkowska (Sierra GC)
3. Elżbieta Panas (KG First Warsaw G&CC)

Mężczyźni
1. Bogdan Bigus (Business GC)
2. Tomasz Szoplik (Olympic GC)
3. Anthony Kerr (Toya G&CC Wrocław)

Klubowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn (15-18.07.2021, Kalinowe Pola GC)

1. Sobienie Królewskie G&CC (Nikolas Tymiński, Konrad Bargenda, Alejandro Pedryc, Michał Bargenda, Mikołaj Kniaginin, Andrzej Wierzba Jr., kapitan Mikołaj Geritz)
2. First Warsaw G&CC (Marcin Bogusz, Bartosz Bogusz, Franciszek Dudek, Michał Jankowski, Antoni Strzelecki, kapitan William Carey)
3. Kalinowe Pola GC (Tomasz Pulsakowski, Jan Rybczyński, Kamil Nowak, Remigiusz Horodyski, Michał Pigulski, Jan Branicki)

Mistrzostwa Polski HCP (30.07-1.08, Postołowo GC / Tokary GC)

Grupa HCP do 8,0

1. Cezary Łosko (Mazury G&CC)
2. Andrzej Dembowski (Mazury G&CC)
3. Krzysztof Klicki (Space Golf & Friends Club)

Grupa HCP od 8,1 do 11,0

1. Jakub Czarzasty (Mazury G&CC)
2. Ngoc Anh Nguyen (Royal Kraków G&CC)
3. Dawid Nowak (Armada GC)

Grupa HCP od 11,1 do 14,0

1. Marek Jelonek (Golf Park Mikołów)
2. Maksymilian Żelazny (Tokary GC)
3. Bartłomiej Babij (Accelerating Poland GC)

Grupa HCP od 14,1 do 16,0

1. Kazimierz Ceglewski (Słubice GC)
2. Robert Górecki (GC Jelenia Góra)
3. Helena Wąsowska (Tokary GC)

Grupa HCP od 16,1 do 20,0

1. Tomasz Czernik (Mazury G&CC)
2. Marian Kempa (Tokary GC)
3. Tomasz Paczkowski (Mazury G&CC)

Grupa HCP od 20,1 do 23,0

1. Tomasz Pietrak (Modry Las GC)
2. Robert Karłowicz (Mazury G&CC)
3. Barbara Bobińska (Sierra GC)

Grupa HCP od 23,1 do 32,0

1. Andrzej Nydza (Play GC)
2. Zdzisław Guzewicz (Augustowski KG)
3. Piotr Ryszkowski (Golfstok Białystok)

Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów (4-6.08.2021, Gradi GC)

1. Armada GC (Kinga Kuśmierska, Nina Pitsch, Łukasz Bogusz)
2. Śląski KG (Maciej Janusiewicz, Igor Walo, Maciej Łuczak)
3. Kalinowe Pola – A (Kleopatra Kozakiewicz, Patryk Winter, Jan Branicki)

Klubowe Mistrzostwa Polski Młodzików (4-6.08.2021, Gradi GC)

1. Armada GC (Matylda Dziadek, Stefans Dianovs-Karass)
2. Sobienie Królewskie GC (Wojciech Grzegorzek, Karol Gil)
3. Rosa Private GC (Franciszek Moczarski, Nikolas Mzyk)

Klubowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn, dywizja 2 (12-15.08.2021, Rosa Private GC)

1. Business Golf Club – A (Mateusz Papużyński, Bogdan Bigus, Janusz Stokłosa, Kazimierz Magda, Krzysztof Skiba, Bogdan Bać, Marcin Broniszewski)
2. Accelerating Poland (Patrycjusz Kowalski, Tomasz Kordek, Tymoteusz Jankowski, Andrzej Kukułowicz, Filip Zbroja, Piotr Witkowski, Bartosz Brzoska)
3. SPACE Golf & Friends Club (Hubert Walentynowicz, Robert Karbowniczek, Daniel Raemy, Artur Grzesiak, Krzysztof Klicki, Maciej Łukasiński)

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Mid-Amatorów (20-22.08.2021, Binowo Park GC)

Kobiety
1. Dorota Cisielska (First Warsaw G&CC)
2. Małgorzata Januszonek (Gorzowski KG Zawarcie)
3. Anna Zabłocka-Wiercińska (KG Lisia Polana)

Mężczyźni
1. Dominik Pavoucek (Czechy)
2. Łukasz Szadny (Gorzowski KG Zawarcie) 
3. Jan Szmidt jr (Toya G&CC)

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 19-25 (20-22.08.2021, Binowo Park GC)

Kobiety
1. Sirah Steinhoff (Niemcy)
2. Dominika Gradecka (Gradi GC) 
3. Julia Korus (Gliwicki KG)

Mężczyźni
1. Tim van der Steen (Holandia)
2. Michał Bargenda (Sobienie Królewskie G&CC)
3. Jan Rybczyński (Kalinowe Pola GC)

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów (20-22.08.2021, Binowo Park GC)

Juniorki (klasyfikacja międzynarodowa i krajowa)
1. Maja Ambroziak (Mazury G&CC)
2. Kinga Kuśmierska (Armada GC)
3. Kleopatra Kozakiewicz (Kalinowe Pola)

Juniorzy (klasyfikacja międzynarodowa)
1. Norick Franke (Niemcy)
2. Krzysztof Sosnowski (Tokary GC)
3. Tristan Kolasiński (Binowo Park GC)

Juniorzy (klasyfikacja krajowa)
1. Krzysztof Sosnowski (Tokary GC)
2. Tristan Kolasiński (Binowo Park GC)
3. Maciej Janusiewicz (Śląski KG)

XVII PZG Masters (1-3.10.2021, Lisia Polana GC)

Klasyfikacja Open stroke play brutto

Kobiety

1. Matylda Kuna (KG Lisia Polana)
2. Dorota Ciesielska (First Wwarsaw GCC)
3. Anna Zabłocka-Wiercińska (KG Lisia Polana)

Mężczyźni

1. Marcin Bogusz (First Warsaw G&CC)
2. Anthony Kerr (Tota G&CC)
3. Bogdan Bigus (Business GC)