Mistrzowie Polski 2020

 

Mistrzostwa Polski Match Play (11-14.06.2020, First Warsaw G&CC)

Kobiety

  1. Dominika Gradecka (Gradi GC)
  2. Zofia Wójcik (KG Lisia Polana)
  3. Maria Żrodowska (Tokary GC)

Mężczyźni

  1. Mikołaj Kniaginin (Sobienie Królewskie G&CC)
  2. Jakub Dymecki (Tokary GC)
  3. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC)     

Mistrzostwa Polski Match Play Juniorów (11-14.06.2020, First Warsaw G&CC)

Juniorki

  1. Matylda Krawczyńska (Rosa Private GC)
  2. Maja Ambroziak (Mazury G&CC)
  3. Kleopatra Kozakiewicz (Kalinowe Pola)

Juniorzy

  1. Maksymilian Biały (Tokary GC)
  2. Patrik Domenico Fassero Gamba (Binowo Park GC)
  3. Konrad Bargenda (Sobienie Królewskie G&CC)

Mistrzostwa Polski Seniorów (19-21.06.2020, Mazury G&CC)

Klasyfikacja międzynarodowa (open) stroke play brutto

Kobiety
1. Małgorzata Brodowska (Tokary GC)
2. Ewa Geritz (Sobienie Królewskie G&CC)
3. Elżbieta Panas (KG First Warsaw G&CC)

Mężczyźni
1. Sławomir Komoński (KG Lisia Polana)
2. Bogdan Bigus (Orzełek GC)
3. Lech Sokołowski (Sierra GC)

Master Senior stoke play brutto (kobiety): Brygida Morańska (Śląski KG)

Master Senior (mężczyźni): Ryszard Sobiesiak (Toya G&CC)

Klasyfikacja Open stroke play netto

Kobiety
1. Brygida Morańska (Śląski KG)
2. Sławomira Konieczna (Śląski KG)
3. Anna Rydzkowska (Sierra GC)

Mężczyźni
1. Andrzej Strot (Mazury G&CC)
2. Władysław Wasiński  (Mazury G&CC)
3. Radosław Wojtkiewicz (Mazury G&CC)

Mistrzostwa Polski 19-30 (26-28.06.2020, Kraków Valley G&CC)

Kobiety

1. Dorota Zalewska (KG Lisia Polana)
2. Julia Korus (Armada GC)
3. Amanda Majsterek (A&A GC)

Mężczyźni

1. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC)
2. Jakub Dymecki (Tokary GC)
3. Mikołaj Kniaginin (Sobienie Królewskie G&CC)

Klasyfikacja Młodzieżowiec (19-23)

Kobiety
1. Dorota Zalewska (KG Lisia Polana)
2. Julia Korus (Armada GC)
3. Zofia Wójcik (KG Lisia Polana)

Mężczyźni
1. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC)
2. Jakub Dymecki (Tokary GC)
3. Mikołaj Kniaginin (Sobienie Królewskie G&CC)

Mistrzostwa Polski Mid Amatorów (26-28.06.2020, Kraków Valley G&CC)

Kobiety

1. Zuzana Bielikova (Penati GC)
2. Anna Zabłocka-Wiercińska (KG Lisia Polana)
3. Beata Traczewska-Skóra (Mazury G&CC)

Mężczyźni

1. Ernest Młynarski (Kraków Valley G&CC)
2. Kamil Skóra (Mazury G&CC)
3. Anthony Kerr (Gradi GC)

Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów (29.06-2.07, Kalinowe Pola GC)

1. Tokary GC
(Maksymilian Biały, Krzysztof Sosnowski, Anastazja Piechula)
2. 
Armada GC (Kuśmierska Kinga, Alan Wadowski oraz Nina Pitsch) 
3. First Warsaw G&CC (Franciszek Dudek, Michał Jankowski oraz Bartosz Bogusz)

Klubowe Mistrzostwa Polski Młodzików (29.06-2.07, Kalinowe Pola GC)

1. Kalinowe Pola GC (Emil Rudiak, Natasza Klimko)
2. Sobienie Królewskie G&CC (Michał Cygan, Max van der Toolen)
3. Armada GC B (Michał Gustaw, Tomasz Cudek)

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet (10-12.07, Rosa Private GC)

Klasyfikacja międzynarodowa

1. Gile Bite Starkute (Litwa)
2. Dorota Zalewska (KG Lisia Polana)
3. Marta Silchenko (Rosja)

Klasyfikacja krajowa

1. Dorota Zalewska (KG Lisia Polana)
2. Maja Ambroziak (Mazury G&CC)
3. Maria Żrodowska (Tokary GC)

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn (10-12.07, Rosa Private GC)

Klasyfikacja międzynarodowa

1. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC) 
2. Jakub Dymecki (Tokary GC)
3. Philipp Pakosch (Sobienie Królewskie G&CC) 

Klasyfikacja krajowa

1. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC) 
2. Jakub Dymecki (Tokary GC)
3. Philipp Pakosch (Sobienie Królewskie G&CC)

Klubowe Mistrzostwa Polski gr. Mistrzowska (16-19.07, Toya G&CC)

1. Toya G&CC (Jan Szmidt jr, Jakub Urbański, Yu-Hao Chen, Jan Szałagan, Jakub Ćmikiewicz, Tymoteusz Michaś, Natalia Michaś)
2. Kalinowe Pola GC (Tomasz Pulsakowski, Jan Rybczyński, Kleopatra Kozakiewicz, Kamil Nowak,  Antonina Łęcka, Ireneusz Sęk, Michał Pigulski)
3. Sobienie Królewskie G&CC (Alejandro Pedryc, Konrad Bargenda, Andrzej Wierzba Jr, Mikołaj Kniaginin, Aleksander Wierzba jr, Konrad Bargenda, Mikołaj Geritz, Jan Grzegorzek)

Klubowe Mistrzostwa Polski Seniorów (24-26.07, Gradi GC)

1. Armada GC (Errol Mills, Józef Nocoń, Włodzimierz Pawlik, Aleksander Chaba oraz Marek Gaik)
2. Sierra GC (Lech Sokołowski, Piotr Ludyga, Andrzej Bagiński, Tomasz Martko, Jarosław Szwarc i Marcin Gniazdowski)
3. Orzełek GC (Bogdan Bigus, Janusz Stokłosa, Kazimierz Magda, Tomasz Roman, Adam Pankowski, Lech Kozłowski)

Klubowe Mistrzostwa Polski Kobiet (24-26.07, Toya G&CC)

1. KG Lisia Polana (Dorota Zalewska, Zofia Wójcik i Matylda Kuna)
2. Toya G&CC (Natalia Michaś, Joanna Meronk, Beata Szmidt)
3. Royal GC Wilanów (Aleksandra Jankowska, Elina O’Higgins, Zofia Woźniak)

Mistrzostwa Polski HCP (31.07-2.08, Postołowo GC / Tokary GC)

Grupa HCP do 8,0

1. Tristan Kolasiński (Binowo Park GC)
2. Jakub Paczkowski (Olympic GC)
3. Jarosław Klicki (Sobienie Królewskie G&CC)

Grupa HCP od 8,1 do 11,0

1. Leszek Fibakiewicz (First Warsaw G&CC)
2. Janusz Sikora (Mazury G&CC)
3. Bogdan Wnuk (Rosa Private GC)

Grupa HCP od 11,1 do 14,0

1. Filip Wojnowski (Modry Las GC)
2. Piotr Malissa (Tokary GC)
3. Rafał Modrzewski (Tatfort GC)

Grupa HCP od 14,1 do 17,0

1. Jakub Czarzasty (Mazury G&CC)
2. Dawid Nowak (Armada GC)
2. Traczewska-Skóra Beata (Mazury G&CC)

Grupa HCP od 17,1 do 20,0

1. Jarosz Sławomir (KG Lisia Polana)
2. Robert Bohynik (Golf Park Józefów)
3. Michał Ścisk (Sand Valley GC)

Grupa HCP od 20,1 do 23,0

1. Tomasz Bochnacki (Toya G&CC)
2. Robert Moreń (Royal GC Wilanów)
3. Piotr Falewicz (Bydgoski KG)

Grupa HCP od 23,1 do 32,0

1. Maksymilian Sinczak (First Warsaw G&CC)
2. Kacper Kamiński (Tatfort GC)
3. Jarosław Prymas (Tokary GC)

Klubowe Mistrzostwa Polski gr. Kwalifikacyjna (13-16.08, Sobienie Królewskie G&CC)

1. Gorzowski KG Zawarcie (Maksymilian Kazikowski, Jacek Uchański, Michał Muchajer, Martyna Muchajer, Łukasz Budzyński i Marek Putresza)
2. Przytok Golf Resort (Wojciech Szwabowicz, Artur Mroziński, Filip Czernicki, Piotr Kajkowski, Dariusz Libera, Matthieu Lenglain)
3. Black Water Links (Andrzej Trofimczyk, Tomasz Madzio, Grzegorz Łuczak, Robert Karbowniczek, Iwona Kosakowska i Andrzej Wentland)

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych (21-23.08, Modry Las GC)

Klasyfikacja krajowa (juniorzy)
1. Franciszek Dudek (First Warsaw Golf & Country Club)
2. Bartosz Bogusz (First Warsaw Golf & Country Club)
3. Wiktor Kłosowski (Rosa Private Golf Club)

Klasyfikacja krajowa (juniorki)
1. Maja Ambroziak (Mazury G&CC)
2. Bernadien van Zutphen-Lipińska (Klub Golfowy Lisia Polana)
3. Anna Grzywocz (Armada GC)

Klasyfikacja krajowa (juniorzy młodsi)
1. Maciej Janusiewicz (Śląski Klub Golfowy)
2. Tristan Kolasiński (Binowo Park GC) 
3. Konstanty Łuczak (Open GC) 

Klasyfikacja krajowa (juniorki młodsze)
1. Kinga Kuśmierska (Armada GC)
2. Kleopatra Kozakiewicz (Kalinowe Pola)
3. Matylda Krawczyńska (Rosa Private GC)