Mistrzowie Polski 2019

Citi Handlowy XVII Mistrzostwa Polski 19-30

Klasyfikacja stroke play brutto

Mężczyżni

  1. Jakub Urbański (Toya G&CC)
  2. Jan Szałagan (Toya G&CC)
  3. Kamil Nowak (Kalinowe Pola GC)

Kobiety

  1. Nicole Polivchak (Toya G&CC)
  2. Amanda Majsterek (A&A GC)
  3. Dorota Zalewska (Binowo Park GC)

Klasyfikacja stroke play netto

Mężczyźni

  1. Łukasz Skudlarski (Łódź Open GC)
  2. Filip Płaszczykowski (SPAR Polska GC)
  3. Wojciech Chyliński (SPAR Polska GC)

Kobiety

  1. Natalia Bussa (First Warsaw G&CC)
  2. Julia Korus (Armada GC)
  3. Matylda Kuna (Klub Golfowy Lisia Polana)

Citi Handlowy XVII Mistrzostwa Polski Mid Amatorów

Klasyfikacja stroke play brutto

Mężczyżni

  1. Anthony Kerr (Gradi GC)
  2. Joe Smith (Wyke Green GC)
  3. Włodzimierz Stańczak (First Warsaw G&CC)

Kobiety

  1. Elżbieta Wolschendorf-Łazowska (A&A GC)
  2. Iza Stańczak (First Warsaw G&CC)
  3. Anna Zabłocka (Klub Golfowy Lisia Polana)

Klasyfikacja stroke play netto

Mężczyźni

  1. Robert Bożyk (First Warsaw G&CC)
  2. Kamil Skóra (Mazury G&CC)
  3. Wojciech Majcherczyk (Mazury G&CC)

Kobiety

  1. Dorota Ciesielska (First Warsaw G&CC)
  2. Małgorzata Więcko (Royal Golf Club Wilanów)
  3. Iwona Kosakowska (Tatfort GC)

Citi Handlowy XIII Mistrzostwa Polski Match Play 2019

Kobiety

  1. Nicole Polivchak (Toya G&CC)
  2. Anastazja Piechula (Sobienie Królewskie G&CC)
  3. Dorota Zalewska (Binowo Park GC)

Mężczyźni

  1. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC)
  2. Jakub Urbański (Toya G&CC)
  3. Aleksander Wierzba (Sobienie Królewskie G&CC)

Citi Handlowy XXV Międzynarodowe Mistrzostw Polski Mężczyzn i Kobiet

Kobiety

  1. Gile Bite Starkute (Litwa)
  2. Marta Silchenko (Rosja)
  3.  Anna-Maria Diederichs (Niemcy)

Mężczyźni

  1. Maximilian Wojciechowski (Niemcy)
  2. Cedric Otten (Niemcy)
  3. Schuetz Yannick (Niemcy)

Citi Handlowy VI Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów

  1. Kalinowe Pola GC A (Kleopatra Kozakiewicz, Christian Kobriger, Jan Rybczyński)
  2. First Warsaw G&CC (Bartosz Bogusz, Franek Dudek, Antoni Strzelecki)
  3. Binowo Park GC A (Alicja Kulig, Patric Fassero Gamba, Tristan Kolasiński)

Citi Handlowy I Klubowe Mistrzostwa Polski Młodzików

  1. Armada GC A (Kinga Kuśmierska, Michał Gustaw)
  2. KG Lisia Polana A (Stanisław Kowalczyk, Nguyen Viet)
  3. Open GC (Bruno Machalica, Konstanty Łuczak)

Citi Handlowy XVII Mistrzostwa Polski Seniorów

Klasyfikacja Open stroke play brutto:

Mężczyźni

  1. Hugh Purvis
  2. William Carey (First Warsaw G&CC)
  3. Lech Sokołowski (Sierra Golf Club)

Kobiety

  1. Sławomira Konieczna (Gorzowski KG Zawarcie)
  2. Anna Rydzkowska (Sierra GC)
  3. Rhea Wiatr (First Warsaw G&CC)

Klasyfikacja Master Senior

  1. Josef Nocon (Gliwicki KG)
  2. Paweł Grzelak (Amber Baltic GC)
  3. Errol Mills (Armada GC)

Klasyfikacja stroke play netto:

Mężczyźni

  1. Krzysztof Gradecki (Gradi GC)
  2. Leonard Łącki (GC Jelenia Góra)
  3. Grzegorz Ramos (Kalinowe Pola GC)

Kobiety

  1. Anna Lis (Toya G&CC Wrocław)
  2. Elżbieta Panas (KG First Warsaw G&CC)
  3. Ewa Geritz (Sobienie Królewskie G&CC)

Master Seniorzy

  1. Marek Michałowski (First Warsaw G&CC)
  2. Adam Cesarz (Śląski KG)
  3. Janusz Karczewski (Gdańsk G&CC)

Citi Handlowy XVIII Klubowe Mistrzostwa Polski – Grupa Kwalifikacyjna

  1. Klub Golfowy Lisia Polana A
    (Matylda Kuna, Alicja Milewska, Zofia Wójcik, Marcin Kuna, Jakub Paczkowski, Władysław Szwoch, Antoni Wierciński)
  1. Rosa Private Golf Club
    (Agata Bill, Jan Barucki, Ronald Binkofski, Marcin Broniszewski, Władysław Jędruszek, Paweł Purgal, Bogdan Wnuk)
  1. SPAR Polska Golf Club
    (Karol Bać, Leszek Bać, Łukasz Dziedzic, Lech Kozłowski, Mateusz Papużyński, Tomasz Roman, Pior Skotarski)
  1. Olympic Golf Club A
    (Marcin Dudziński, Piotr Klemba, Michał Kozieł, Tomasz Lewczuk, Andrzej Wierzba, Marcel Zięba, Marcin Zięba)

Citi Handlowy XVI Klubowe Mistrzostwa Polski – Grupa Mistrzowska

1. Toya Golf & Country Club

(Jan Szmidt jr, Jakub Urbański, Yu-Hao Chen, Jan Szałagan, Jakub Ćmikiewicz, Tymoteusz Michaś, Paul Grabka, Patryk Jabłoński – kapitan)

2. First Warsaw Golf & Country Club

(William Carey, Antoni Strzelecki, Marcin Bogusz, Bartosz Bogusz, Włodzimierz Stańczak, Franek Dudek, Jan Musiolik)

3. Sobienie Królewskie Golf & Country Club

(Alejandro Pedryc, Michał Bargenda, Andrzej Wierzba Jr, Mikołaj Kniaginin, Aleksander Wierzba, Konrad Bargenda, Marek Tymiński – kapitan)

Citi Handlowy IX Mistrzostwa Polski HCP

Grupa HCP do 8,0

  1. Marek Więcek (Tokary GC)
  2. Franek Dudek (First Warsaw Golf & Country Club)
  3. Robert Karbowniczek (Kalinowe Pola GC)

Grupa HCP 8,1 – 11,0

  1. Tymoteusz Jankowski (Gdańsk Golf & Country Club).
  2. Jarosław Klicki (Sobienie Królewskie G&CC)
  3. Mikołaj Pobereszko (Sobienie Królewskie G&CC)

Grupa HCP 11,1 – 14,0

  1. Adrianna Podolak (Sobienie Królewskie)
  2. Wojciech Adamczyk (SPAR Polska GC)
  3. Emil Pałyga (Armada GC)

Grupa HCP 14,1 a 17,0

  1. Artur Kazienko (Mazury Golf & Country Club)
  2. Arkadiusz Burnicki (Gdańsk G&CC)Małgorzata Januszonek (Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie).

Grupa HCP 17,1 – 20,0

  1. Robert Błaszczak (KG Lisia Polana)
  2. Beata Traczewska-Skóra (Mazury G&CC)
  3. Andrzej Kotowski (KG Lisia Polana)

Grupa HCP 20,1 – 23,0

  1. Maciej Fibakiewicz (Sobienie Królewskie G&CC)
  2. Jakub Fibakiewicz (Sobienie Królewskie G&CC)
  3. Jan Derkacz-Duchewicz (Koniński KG)

Grupa HCP 23,1 – 32,0

  1. Łukasz Klikowicz (GP Jozefów)
  2. Dawid Nowak (Armada GC)
  3. Joanna Czarzasta (Mazury G&CC)

Citi Handlowy III Klubowe Mistrzostwa Polski Seniorów

  1. Tokary GC
    (Małgorzata Brodowska, Henryk Konopka, Bogdan Szpilman, Marek Więcek, Zdzisław Smetoch)
  2. First Warsaw G&CC
    (William Carey, Andrzej Jesionek, Jan Musiolik, James Nam, Leszek Niewczas)
  3. Mazury G&CC – Drużyna A
    (Paweł Adamczyk, Michał Poniż, Adam Sawicki, Jarosław Bobin, Janusz Sikora, Anna Bacławska, Waldemar Bacławski – kapitan)

Citi Handlowy XXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów

Dziewczynki

  1. Bernice van Zutphen-Lipińska (Golf Park Józefów)
  2. Kinga Kuśmierska (Armada GC)
  3. Kleopatra Kozakiewicz (Kalinowe Pola GC)

Chłopcy

  1. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC)
  2. Filipa Kowalskiego (Tokary GC)
  3. Jan Rybczyński (Kalinowe Pola GC)

Citi Handlowy PZG Masters (4-6.10.2019, KG Lisia Polana)

Kobiety (stroke play brutto)
1. Amanda Majsterek (A&A GC)
2. Matylda Kuna (KG Lisia Polana)
3. Rhea Wiatr (First Warsaw G&CC)

Mężczyźni (stroke play brutto)
1. Bogdan Bigus (SPAR Polska GC)
2. Wojciech Chyliński (SPAR Polska GC)
3. Marcin Bogusz (First Warsaw G&CC)