Lista uczestników akcji szkoleniowych PZG 2017

Zgrupowanie KN (7-14.01, Narodowe Centrum Szkolenia PZG)

  • Kadra trenerska: Michael O’Brien, Filip Naglak, Bartosz Bibrowicz
  1. Konrad Bargenda (Sobienie Królewskie G&CC)
  2. Michal Bargenda (Sobienie Królewskie G&CC)
  3. Jakub Dymecki (Tokary GC)
  4. Mikolaj Kniaginin (Sobienie Królewskie G&CC)
  5. Filip Kowalski (Tokary GC)
  6. Kamil Nowak (Kalinowe Pola GC)
  7. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC)
  8. Andrzej Wierzba (Sobienie Królewskie G&CC)
  9. Dorota Zalewska (Binowo Park GC)

Konsultacje (24-27.05, Kraków Valley GC)

  • Kadra trenerska: Michael O’Brien, Filip Naglak
  1. Jakub Dymecki (Tokary GC)
  2. Jakub Urbański (Toya G&CC Wrocław)
  3. Michał Bargenda (Sobienie Królewskie G&CC)
  4. Kamil Nowak (Kalinowe Pola GC)
  5. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC)
  6. Filip Kowalski (Tokary GC)
  7. Mikołaj Kniaginin (Sobienie Królewskie G&CC)

Konsultacje (11-14.06 Kraków Valley GC)

  • Kadra trenerska: Michael O’Brien, Filip Naglak
  1. Amanda Majsterek (A&A GC)
  2. Kasia Selwent (Przytok Golf Resort)
  3. Maria Żrodowska (Tokary GC)
  4. Nicole Polivchak (Toya G&CC Wrocław)
  5. Julia Korus (Armada GC)
  6. Jakub Dymecki (Tokary GC)
  7. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC)
  8. Filip Kowalski (Tokary GC)
  9. Michał Bargenda (Sobienie Królewskie G&CC)
  10. Kamil Nowak (Kalinowe Pola GC)
  11. Andrzej Wierzba (Sobienie Królewskie G&CC)
  12. Mikołaj Kniaginin (Sobienie Królewskie G&CC)

The Amateur Championship (18-24.06, Royal St. George’s and Prince/Szkocja)

  1. Mateusz Gradecki (Gradi GC)
  2. Jan Szmidt  (Toya G&CC Wrocław)

EGA European Amateur Championship (28.06-1.07, Walton Heath GC/Anglia)

  1. Mateusz Gradecki (Gradi GC)
  2. Jan Szmidt  (Toya G&CC Wrocław)

EGA European Amateur Team Championship, Division 2 (12-15.07, Zala Springs Golf Resort/Węgry)

  1. Mateusz Gradecki (senior, Gradi GC)
  2. Jan Szmidt Jr. (senior, Toya G&CC Wrocław)
  3. Alejandro Pedryc (junior, Sobienie Królewskie G&CC)
  4. Jakub Dymecki (junior, Tokary GC)
  5. Filip Kowalski (junior, Tokay GC)
  6. Mikołaj Kniaginin (junior, Sobienie Królewskie G&CC).

EGA European Young Masters, (27-29.07 Oslo GC / Norwegia)

  1. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC)
  2. Filip Kowalski (Tokay GC)

EGA Ladies’ Shield Trophy (02-05.08, Pravets Golf Club / Bułgaria)

  1. Dominika Gradecka (Gradi GC)
  2. Nicole Polivchak (Toya G&CC Wrocław)
  3. Dorota Zalewska (Binowo Park GC)
  4. Maria Żrodowska (Tokary GC)

Konsultacje (8-11.08, Kraków Valley GC)

  • Kadra trenerska: Michael O’Brien, Filip Naglak
  1. Jakub Urbański (Toya G&CC Wrocław)
  2. Alejandro Pedryc  (Sobienie Królewskie G&CC)
  3. Jakub Dymecki (Tokary GC)
  4. Filip Kowalski (Tokary GC)
  5. Kamil Nowak (Kalinowe Pola GC)
  6. Andrzej Wierzba (Sobienie Królewskie G&CC)
  7. Michał Bargenda (Sobienie Królewskie G&CC)

The Dutch Amateur Championship (11-13.08, Eindhovensche Golf / Holandia)

  1. Mateusz Gradecki (Gradi GC)

EGA Boys’ Team Championship, Division 2 (20-23.09, Kraków Valley GC / Polska)

  1. Jakub Ubrański (Toya G&CC Wrocław)
  2. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC)
  3. Jakub Dymecki (Tokary GC)
  4. Filip Kowalski (Tokary GC)
  5. Michał Bargenda (Sobienie Królewskie G&CC)
  6. Andrzej Wierzba Jr (Sobienie Królewskie G&CC)

Zgrupowanie KN (2-9.12, Narodowe Centrum Szkolenia PZG)

  • Kadra trenerska: Michael O’Brien, Filip Naglak, Dariusz Nowicki, Michał Surdej
  1. Jakub Dymecki (Tokary GC)
  2. Mikolaj Kniaginin (Sobienie Królewskie G&CC)
  3. Filip Kowalski (Tokary GC)
  4. Kamil Nowak (Kalinowe Pola GC)
  5. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC)
  6. Jan Rybczyński (Kalinowe Pola GC)
  7. Maksymilian Biały (Tokary GC)
  8. Aleksander Wierzba (Sobienie Królewskie G&CC)

The 117 Indian Amateur Open (4-10.12, Bangalore / Indie)

  1. Jan Szmidt (Toya G&CC Wrocław)
  2. Philipp Pakosch (Sobienie Królewskie G&CC)

Zgrupowanie KN (9-16.12, Narodowe Centrum Szkolenia PZG)

  • Kadra trenerska: Michael O’Brien,Filip Naglak, Dariusz Nowicki, Michał Surdej
  1. Martyna Dymnicka (Dolnośląski KG)
  2. Antonina Łęcka (Kalinowe Pola GC)
  3. Natalia Michaś (Gradi GC)
  4. Anastazja Piechula (Sobienie Królewskie G&CC)
  5. Aleksandra Wiatr (Tyski KG)
  6. Zofia Wójcik (KG Lisia Polana)
  7. Dorota Zalewska (Binowo Park GC)
  8. Nina Olga Wojtczak (KG Lisia Polana)