Lista uczestników akcji szkoleniowych KN 2021

  1. Zgrupowanie KN Juniorów (27-30.03.2021, Kryniczno/Wrocław, Toya G&CC)
  2. Zgrupowanie KN Juniorów (10-13.05.2021, Sobienie Jeziory, Sobienie Królewskie G&CC)
  3. Mistrzostwa Słowacji Amatorów (13-19.06.2021, Velka Lomnica, Słowacja)
  4. Mistrzostwa Europy Mężczyzn (Golf du Medoc, Francja)
  5. Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorek (3-11.07.2021, Palmela, Portugalia)
  6. Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów, dywizja 2 (4-11.07.2021, Manniva, Estonia)
  7. Drużynowe Mistrzostwa Europy Mężczyzn, dywizja 2 (4-11.07.2021, Manniva, Estonia)
  8. Mistrzostwa Europy Kobiet (18-25.07.2021, Turyn, Włochy)
  9. Drużynowe Mistrzostwa Europy do lat 16 – European Young Masters (19-25.07.2021Vierumaki, Finlandia)
  10. European Ladies’ Team Shield Trophy (26.07-1.08.2021, Pink, Łotwa)
  11. Międzynarodowe Mistrzostwa Francji Kobiet (6-11.10.2021, Anglet, Francja)
  12. Zgrupowanie KN Juniorów (23-26.20.2021, Kalinowo)

Zgrupowanie KN Juniorów (27-30.03.2021, Kryniczno/Wrocław, Toya G&CC)
Kadra trenerska: Brasseaux Alvin, Gogołek Marcin, Grudzień Sebastian, Wiśniewski Tomasz

Zawodnicy:

  1. Ambroziak Maja
  2. Bogusz Łukasz
  3. Bogusz Marcin
  4. Branicki Jan
  5. Cejnóg Agata
  6. Dudek Franciszek
  7. Haftek-Lis Lena
  8. Helmin Bartosz
  9. Jarzyna Hanna
  10. Kawecki Gustaw
  11. Kolasiński Tristan
  12. Kozakiewicz Kleopatra
  13. Krawczyk Leon
  14. Kulig Alicja
  15. Kuna Marcin
  16. Kuśmierska Kinga
  17. Łukasiuk Marcin
  18. Maciejak Adam
  19. Makarewicz Alex
  20. Moczarska Maria
  21. Muchajer Martyna
  22. Pitsch Nina
  23. Stachurski Szymon
  24. Winter Patryk

Zgrupowanie KN Juniorów (10-13.05.2021, Sobienie Jeziory, Sobienie Królewskie G&CC)
Kadra trenerska: Brasseaux Alvin, Grudzień Sebastian

Zawodnicy:

  1. Ambroziak Maja
  2. Bogusz Łukasz
  3. Dudek Franciszek
  4. Fassero Gamba Patrik
  5. Janusiewicz Maciej
  6. Kłosowski Wiktor
  7. Kolasiński Tristan
  8. Kozakiewicz Kleopatra
  9. Krawczyńska Matylda
  10. Kuna Marcin
  11. Kuśmierska Kinga
  12. Muchajer Martyna
  13. Pitsch Nina
  14. Sosnowski Krzysztof

Mistrzostwa Słowacji Amatorów (13-19.06.2021, Velka Lomnica, Słowacja)
Kadra trenerska: Brasseaux Alvin, Grudzień Sebastian, Tomasz Wiśniewski

  1. Ambroziak Maja
  2. Bargenda Michał
  3. Biały Maksymilian
  4. Bogusz Bartosz
  5. Bogusz Marcin
  6. Branicki Jan
  7. Cebula Julia
  8. Dudek Franciszek
  9. Fassero Gamba Patrik
  10. Janusiewicz Maciej
  11. Kłosowski Wiktor
  12. Kozakiewicz Kleopatra
  13. Krawczynska Matylda
  14. Kuśmierska Kinga
  15. Muchajer Martyna
  16. Pakosch Philipp
  17. Pedryc Alejandro
  18. Pitsch Nina
  19. Polivchak Nicole
  20. Sosnowski Krzysztof
  21. Wierzba Andrzej

Mistrzostwa Europy Mężczyzn (Golf du Medoc, Francja)

  1. Pakosch Philipp
  2. Pedryc Alejandro

Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorek (3-11.07.2021, Palmela, Portugalia) 
Kadra trenerska: Tomasz Wiśniewski

  1. Ambroziak Maja (Mazury G&CC),
  2. Kozakiewicz Kleopatra (Kalinowe Pola GC),
  3. Krawczyńska Matylda (Rosa Private GC),
  4. Kuśmierska Kinga (Armada GC),
  5. Pitch Nina (Armada GC),
  6. Muchajer Martyna (Gorzowski KG Zawarcie).

Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów, dywizja 2 (4-11.07.2021, Manniva, Estonia)
Kadra trenerska: Brasseaux Alvin, Grudzień Sebastian

  1. Franciszek Dudek (First Warsaw G&CC)
  2. Patrik Fassero Gamba (Binowo Park GC)
  3. Krzysztof Sosnowski (Tokary GC)
  4. Maciej Janusiewicz (Śląski KG)
  5. Jan Branicki (Kalinowe Pola GC)
  6. Tristan Kolasiński (Binowo Park GC)

Drużynowe Mistrzostwa Europy Mężczyzn, dywizja 2 (4-11.07.2021, Manniva, Estonia)
Kadra trenerska: Brasseaux Alvin, Grudzień Sebastian

  1. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC)
  2. Philipp Pakosch (Sobienie Królewskie G&CC)
  3. Jakub Dymecki (Tokary GC)
  4. Maksymilian Biały (Tokary GC)
  5. Bartosz Bogusz (First Warsaw G&CC)
  6. Andrzej Wierzba (Sobienie Królewskie G&CC)

Mistrzostwa Europy Kobiet (18-25.07.2021, Turyn, Włochy)

  1. Nicole Polivchak

Drużynowe Mistrzostwa Europy do lat 16 – European Young Masters (19-25.07.2021Vierumaki, Finlandia)
Kadra trenerska: Grudzień Sebastian

  1. Kozakiewicz Kleopatra
  2. Krawczyńska Matylda
  3. Branicki Jan
  4. Janusiewicz Maciej

European Ladies’ Team Shield Trophy (26.07-1.08.2021, Pinki, Łotwa)
Kadra trenerska: Brasseaux Alvin

  1. Ambroziak Maja
  2. Kozakiewicz Kleopatra
  3. Kuśmierska Kinga
  4. Polivchak Nicole

Międzynarodowe Mistrzostwa Francji Kobiet (6-11.10.2021, Anglet, Francja)
Kadra trenerska: Brasseaux Alvin

  1. Ambroziak Maja
  2. Kozakiewicz Kleopatra
  3. Krawczyńska Matylda
  4. Kuśmierska Kinga

Zgrupowanie KN Juniorów (23-26.10.2021, Kalinowo)
Kadra trenerska: Brasseaux Alvin, Grudzień Sebastian, Nowak Dawid, Wiśniewski Tomasz

Zawodnicy:

  1. Ambroziak Maja
  2. Bogusz Łukasz
  3. Branicki Jan
  4. Cebula Julia
  5. Janusiewicz Maciej
  6. Kawecki Gustaw
  7. Klimko Natasza
  8. Kolasiński Tristan
  9. Krawczyńska Matylda
  10. Kuśmierska Kinga
  11. Łuczak Konstanty
  12. Moczarska Maria
  13. Muchajer Martyna
  14. Pitsch Nina
  15. Puła Mikołaj
  16. Rzeźnik Zofia
  17. Zygadlo Mateusz 

Zgrupowanie KN Juniorów (27.11-4.12.2021, Belek, Turcja)
Kadra trenerska: Brasseaux Alvin, Grudzień Sebastian

Zawodnicy:

  1. Ambroziak Maja
  2. Bogusz Łukasz
  3. Branicki Jan
  4. Janusiewicz Maciej
  5. Kawecki Gustaw
  6. Kolasiński Tristan
  7. Kozakiewicz Kleopatra
  8. Krawczyńska Matylda
  9. Kuśmierska Kinga
  10. Moczarska Maria
  11. Muchajer Martyna
  12. Pitsch Nina
  13. Puła Mikołaj
  14. Rzeźnik Zofia

ARCHIWUM