Sztab szkoleniowy

Mike O’Brien

Mike O'BrienUrodzony 23.11.1977 r. w Londynie (Anglia)

Jako młody chłopak uprawiał wiele innych sportów. To wszechstronne przygotowanie dało mu podstawy do gry w golfa, który wybrał jako swoją dyscyplinę sportu. W Polsce przebywa od 1998 roku. Od początku pobytu prowadzi kursy dla początkujących oraz realizuje programy dla zaawansowanych golfistów. Od ponad kilku lat współpracuje z PZG, będąc trenerem kadry narodowej juniorów, a wcześniej rozpoczął pracę jako szef szkolenia w PGA Polska pisząc program szkoleniowy dla instruktorów golfa (w 2010 r. PGA Polska zdobyła status “Fully Recognised”). Od roku 2011 sprawuje funkcję Dyrektora Edukacji w PGA Polska.

Przez kilka lat łączył funkcję trenera z karierą zawodnika, grając i ucząc jednocześnie. Po kilku latach skoncentrował się tylko na byciu nauczycielem. Jego pasją jest nadal golf i w każdej wolnej chwili stara się brać udział w turniejach.

Mike O’Brien jest instruktorem sportu o specjalizacji golf, a także  Fully Qualified PGA Golf Professional, TPI Certified Junior Coach, TPI Certified Golf Fitness Coach. W roku 2007 został uhonorowany tytułem 5 star professional przyznawanym przez PGA’S of Europe dla osób zasłużonych dla rozwoju golfa i organizacji Professional Golfers Association.

Filip Naglak

888Urodzony 09.03.1972 we Wrocławiu

Absolwent wrocławskiej AWF (1995), trener II klasy w lekkiej atletyce.
Mistrz Polski Juniorów w biegu na 110 m ppł (1991), reprezentant Polski w bobslejach (1996-98).
W 1998 roku zaczął grać w golfa, w 2003 r. wstąpił do PGA Polska, a w 2006 r. ukończył 3-letni kurs z tytułem “Wykwalifikowany Instruktor Golfa PGA Polska”, posiada również: TPI Certified Junior CoachTPI Certified Golf Fitness Coach.

II Trener Kadry Narodowej Juniorów od roku 2007. Odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne zawodników.

Żonaty (żona Karolina), dzieci: córka Julia i syn Franciszek.
Hobby – muzyka, sport, film.