Sztab szkoleniowy

Alvin Lee Brasseaux

Alvin Lee Brasseaux

Trener Kadry Narodowej
PGA Fully Qualified Golf Professional

Zaczął grać w golfa w 1973 roku, przeszedł na zawodowstwo w 1993 roku w Assistant Professional Bayou Golf Club w Texas City w Texasie, USA.

Do Polski przyjechał w 1995 i zajmował m.in. Stanowiska: Head Professional / Dyrektor Golf Amber Baltic Golf Club, Kołczewo, Polska, Head Professional Tower Golf Club, Zaskoczyn (Gdańsk) Polska, Trener Krajowej reprezentacji Junior Team i wiceprezydent PGA Polska.


 

kniaginin22

Mateusz Kniaginin

Trener Asystent
PGA Fully Qualified Golf Professional M1

Całe życie związany ze sportem.
Trener kadry juniorów w Sobieniach Królewskich w latach 2012-2018.Absolwent Keiser University – College of Golf na Florydzie, kierunek Golf Management. Posiada certyfikaty TPI Level 2 i TrackMan Golf Level 2.

 

 

Wojtek WasniewskiWojciech Waśniewski

Trener Asystent
PGA Fully Qualified Golf Professional

Gra w golfa od 12 roku życia, był członkiem kadry narodowej juniorów. Wiedzę trenerską zdobywał podczas 5 lat studiów na prestiżowym wydziale sportu University of Birmingham (oraz w PGA Wielkiej Brytanii i Irlandii), gdzie ukończył z wyróżnieniem studia licencjackie i magisterskie na kierunku Trener Sportu. Przeszedł na zawodowstwo w 2013 roku. Praktyczne doświadczenie i wiedzę zdobywał w Anglii, Szwecji, Niemczech, Polsce i Hiszpanii, gdzie pracował w Akademii Davida Leadbettera. Jest członkiem oraz wykładowcą PGA Polska, członkiem Junior Golf Alliance oraz certyfikowanym trenerem Titleist Performance Institute oraz US Kids Golf.