Sztab szkoleniowy

Alvin Lee Brasseaux

Alvin Lee Brasseaux

Trener Kadry Narodowej
PGA Fully Qualified Golf Professional

Zaczął grać w golfa w 1973 roku, przeszedł na zawodowstwo w 1993 roku w Assistant Professional Bayou Golf Club w Texas City w Texasie, USA.

Do Polski przyjechał w 1995 i zajmował m.in. Stanowiska: Head Professional / Dyrektor Golf Amber Baltic Golf Club, Kołczewo, Polska, Head Professional Tower Golf Club, Zaskoczyn (Gdańsk) Polska, Trener Krajowej reprezentacji Junior Team i wiceprezydent PGA Polska.

Tomasz Wiśniewski

Asystent Trenera Kadry Narodowej
PGA Polska  Fully Qualified Golf Professional

Zaczął grać w golfa w 2009 roku w Bytkowie pod Poznaniem. Po roku przerwy praktycznie od początku związany z Kalinowe Pola GC , a od 2013 roku rozpoczął prace jako Instruktor PGA Polska. Certyfikowany PRO TrackMan oraz K-Vest .Obecne stanowisko: Head Professional Kalinowe Pola Golf Course. Członek Rady Trenerów PZG.

Sebastian Grudzień

Asystent Trenera Kadry Narodowej
PGA Polska  Fully Qualified Golf Professional

Przygodę z golfem rozpoczął w 2006 roku w Tyskim Klubie Golfowym. W 2017 roku przeszedł na zawodowstwo i od tego czasu związany jest z klubem Armada Golf Club w Bytomiu. Zwycięzca Rankingu Trenerów PZG w 2019 roku, student roku PGA Polska w 2020. Ukończył szkolenia US Kids Golf, Trackman University oraz Swing Catalyst. Członek Rady Trenerów PZG.