Ranking JT 2015 – Grupy wiekowe

Grupa Juniorzy

Data urodzenia od 1997-01-01 do 1999-12-31.

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Kuba Urbański5754
2Marcin Bogusz5588
3Jakub Matuszek5205
4Jakub Gąsienica-Ciułacz5086
5Kacper Słowik4995
6Bartosz Plackowski4956
7Karol Zdziebczok4907
8Kamil Sawicki4294
9Wojciech Firek3755
9Juliusz Rozwadowski3755
11Tymoteusz Michaś3153
12Kacper Wójcikowski3063
13Filip Góra2954
14Tomasz Dudzik2793
15Filip Płaszczykowski2743
16Gustaw Kuliszewski2724
17Jakub Dymecki2002
18Bartosz Myszka1902
19Michał Zawistowski1882
20Stanisław Carimalo1782
21Jakub Strażecki1732
22Jakub Szyja1722
23Wojciech Chyliński1262
24Michał Tutko1102

Grupa Juniorzy Młodsi

Data urodzenia od 2000-01-01 do 2002-12-31.

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Kamil Nowak5404
2Maksymilian Biały5256
3Miłosz Ciepał5095
4Aleksander Wierzba4674
4Bartosz Bogusz4677
6Mikołaj Kniaginin4506
7Jan Rybczyński4104
8Kacper Janus4094
9Konrad Bargenda3984
10Hubert Tomczyk3865
11Jakub Ćmikiewicz3793
12Jan Kalinowski3695
13Michał Nowak3614
14Andrzej Wierzba3444
15Dawid Shinto3123
16Tomasz Jędrzejak3094
17Krzysztof Opadczuk3083
18Patrick Kobriger3073
19Mikołaj Górko3064
19Jakub Kołaczyński3065
21Alex Modrzejewski3043
22Krzysztof Gil2683
23Wiktor Szafraniec2634
24Alan Wadowski2313
25Michał Adrian Bargenda1902
25Filip Kowalski1902
27Filip Tomeczek1772
28Antoni Strzelecki1382
29Jakub Stanek1112
30Jakub Hałgas981
31Michał Pigulski821
32Rafał Bałenkowski781

Grupa Młodzicy

Data urodzenia od 2003-01-01 do 2004-12-31.

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Michael Trna6004
2Michał Jankowski5647
3Maciej Łuczak4545
4Antoni Dłużewski4454
5Maksymilian Żelazny4374
6Alec Mierzejewski4203
7Nikolas Tymiński3963
8Christian Kobriger3404
9Łukasz Bogusz3204
10Aleksander Dobak3173
11Wiktor Kłosowski3063
12Antoni Białek2893
13Maciej Niemirowicz2373
14Paweł Dragon2072
15Raphael Tavi1721
16Mikołaj Malec1682
17Dominik Kuś1642
18Jerzy Wróblewski1622
19Michael Scheiterer1472
20Stanisław Potocki1462
21Maciej Stanek1412
22Filip Błażyczek1322
23Theo Tavi1161
24Igor Wydrzyński-Głowacki1102

Grupa Juniorki

Data urodzenia od 1997-01-01 do 1999-12-31.

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Oliwia Ryszewska5284
2Klaudia Sawczuk4073
3Natalia Koźlińska3863
4Izabela Skawińska2402
5Nicole Polivchak2002
6Julia Korus1902
7Beata Engel1622
8Agnieszka Opadczuk1562

Grupa Juniorki Młodsze

Data urodzenia od 2000-01-01 do 2002-12-31.

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Zofia Wójcik6358
2Natalia Radomska5445
3Marta Ciesiołkiewicz4996
4Natalia Michaś4904
5Antonina Łęcka4745
6Anastazja Piechula4715
7Natalia Pędrys4174
8Aleksandra Wiatr3793
9Marta Małecka3263
10Alicja Milewska3093
11Emilia Dobak2362
12Victoria Zalega1622
13Matylda Kuna1202

Grupa Młodziczki

Data urodzenia od 2003-01-01 do 2004-12-31.

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Anna Łęcka6005
1Magdalena Korchowiec6006
3Zofia Rzeźnik2702
4Alicja Górka2502
5Kaja Leszczyńska2192

Grupa Dzieci - dziewczynki

Data urodzenia od 2005-01-01 do 2015-01-01.

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Iga Ciepał4834
2Matylda Krawczyńska4453
3Agata Cejnóg4253
4Emilia Strażecka3273
5Helenka Rzeźnik3002

Grupa Dzieci - chłopcy

Data urodzenia od 2005-01-01 do 2015-01-01.

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Maciej Janusiewicz6005
2Leon Krawczyk5828
3Adam Biniewicz5576
4Bartosz Płotecki5004
5Albert Ferenc4926
6Jakub Falkiewicz4214
7Gustaw Szymański3393
8Stanisław Rzeźnik2522
9Jan Kubacki1962
10Bruno Machalica1942
11Krzysztof Florczyk1552

* Suma arytmetyczna 3 najlepszych wyników punktowych uzyskanych w turniejach serii zasadniczej oraz turnieju Masters