Ranking JT 2015 – Grupy HCP

Grupa +5,0 – 11,4

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Marcin Bogusz5428
2Jakub Gąsienica-Ciułacz5246
3Bartosz Plackowski5096
4Maksymilian Biały4916
5Natalia Radomska4735
6Kamil Nowak4664
7Kuba Urbański4524
8Kamil Sawicki4464
9Jakub Matuszek4405
10Karol Zdziebczok4257
11Michael Trna4134
12Kacper Słowik3995
13Aleksander Wierzba3954
14Mikołaj Kniaginin3936
15Jakub Ćmikiewicz3543
16Aleksandra Wiatr3493
17Konrad Bargenda3294
18Andrzej Wierzba3114
18Patrick Kobriger3113
20Tymoteusz Michaś2583
21Filip Płaszczykowski2573
22Alec Mierzejewski2563
23Dawid Shinto2323
24Emilia Dobak1912
25Julia Korus1902
26Michał Adrian Bargenda1622
27Bartosz Myszka1582
28Jakub Dymecki1562
29Filip Kowalski1552
30Jakub Szyja1202
31Nicole Polivchak982
32Antoni Strzelecki942
33Michał Tutko822

Grupa 11,5 - 18,4

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Zofia Wójcik5848
2Kacper Janus4964
3Anastazja Piechula4565
4Miłosz Ciepał4445
5Juliusz Rozwadowski4435
6Wojciech Firek4405
7Michał Nowak4384
8Natalia Michaś4184
9Bartosz Bogusz4157
10Jan Rybczyński3954
11Jan Kalinowski3595
12Kacper Wójcikowski3553
13Tomasz Dudzik3323
14Nikolas Tymiński3093
15Gustaw Kuliszewski2904
16Filip Góra2874
17Natalia Koźlińska2743
18Krzysztof Opadczuk2703
19Christian Kobriger2574
20Wojciech Chyliński2002
21Alicja Górka1942
22Stanisław Carimalo1882
23Jakub Strażecki1772
24Michał Zawistowski1732
25Paweł Dragon1532
26Victoria Zalega1502
27Jerzy Wróblewski982

Grupa 18,5 – 26,4

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Antonina Łęcka5705
2Marta Ciesiołkiewicz5486
3Michał Jankowski5437
4Oliwia Ryszewska5354
5Hubert Tomczyk4615
6Antoni Dłużewski4524
7Maksymilian Żelazny4504
8Alex Modrzejewski4283
9Maciej Łuczak3655
10Klaudia Sawczuk3383
11Łukasz Bogusz3174
12Aleksander Dobak3093
13Michael Scheiterer1582
14Beata Engel1262
15Theo Tavi1161

Grupa 26,5 - 54,0

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Anna Łęcka5015
2Natalia Pędrys4514
3Magdalena Korchowiec4226
4Marta Małecka4173
5Tomasz Jędrzejak4074
6Jakub Kołaczyński3945
7Krzysztof Gil3773
8Wiktor Kłosowski3723
9Mikołaj Górko3714
10Alicja Milewska3523
11Wiktor Szafraniec3274
12Antoni Białek3063
13Alan Wadowski2533
14Maciej Niemirowicz2513
15Zofia Rzeźnik2032
16Izabela Skawińska2012
17Stanisław Potocki1812
18Filip Tomeczek1802
18Raphael Tavi1801
20Kaja Leszczyńska1642
21Filip Błażyczek1582
21Maciej Stanek1582
23Jakub Hałgas1501
24Dominik Kuś1492
25Igor Wydrzyński-Głowacki1382
26Mikołaj Malec1302
27Matylda Kuna1202
28Agnieszka Opadczuk1162
29Jakub Stanek1022
30Michał Pigulski981
31Rafał Bałenkowski941

Grupa -5,0-54,0 (dzieci, stb netto)

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Leon Krawczyk4976
2Adam Biniewicz4935
3Albert Ferenc4555
4Agata Cejnóg4133
5Maciej Janusiewicz3783
6Bartosz Płotecki3753
7Jakub Falkiewicz3734
8Gustaw Szymański3423
9Iga Ciepał3123
10Emilia Strażecka1802
10Matylda Krawczyńska1802

* Suma arytmetyczna 3 najlepszych wyników punktowych uzyskanych w turniejach serii zasadniczej oraz turnieju Masters