Ranking JT 2014 – Grupy HCP

Grupa +5,0 – 11,4

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Michał Adrian Bargenda4405
2Karol Zdziebczok39410
3Julia Korus3877
4Filip Płaszczykowski3786
5Kamil Skudlarski3634
5Tymoteusz Michaś3634
7Jakub Gąsienica-Ciułacz3615
8Szymon Olszewski3557
9Jakub Matuszek3535
10Mikołaj Kniaginin3525
11Andrzej Wierzba3444
12Dawid Shinto3336
13Kuba Urbański3324
14Jacek Stankiewicz3314
15Adrian Jędrzejewski3174
15Michał Tutko3177
17Iga Józefiak3164
18Kacper Słowik3068
19Filip Kowalski2613
20Dorota Zalewska2603
21Karolina Dobrowolska2533
22Jakub Szyja2423
23Alejandro Pedryc Ganko2353
24Radek Strachota2313
25Wiktor Wieczorek2255
26Jakub Dymecki1712
27Dominika Gradecka1622
28Nicole Polivchak1592
29Oskar Zaborowski1502
30Miguel Krowicki1351
31Marcel Benbenek1302
32Andrzej Koszałka671

Grupa 11,5 - 18,4

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Aleksander Wierzba4264
2Bartosz Plackowski41910
3Natalia Radomska4074
4Konrad Bargenda3935
5Maksymilian Biały3847
6Stanisław Carimalo3805
7Tomasz Dudzik3797
8Jan Kalinowski3718
9Miłosz Ciepał3629
10Emilia Dobak3494
11Jakub Ćmikiewicz3444
12Christian Kobriger3385
13Patrick Kobriger3354
14Marcin Bogusz3335
15Jakub Strażecki3309
16Kamil Nowak3255
17Kacper Żwak3234
18Aleksandra Wiatr3199
19Filip Góra3146
20Paweł Dragon31011
21Dominique Franka3075
22Alicja Górka2967
23Bartosz Bogusz2955
24Kamil Sawicki2677
25Andrzej Frączek2504
26Maciej Lizak2405
27Michał Zawistowski2193
28Victoria Zalega991
29Paweł Bejm672

Grupa 18,5 – 26,4

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Nikolas Tymiński4195
2Jan Rybczyński3846
3Natalia Michaś3834
4Antoni Dłużewski3785
5Michał Nowak3664
6JULIUSZ ROZWADOWSKI3645
7Martyna Bobala3103
8Martyna Dymnicka2484
9Anastazja Piechula2433
10Patrick Benbenek1532
11Wojciech Chyliński1502
12Maksymilian Śniegocki1472
13Kacper Wójcikowski1272
14Oskar Niewada1262
15Krzysztof Marszałek1212

Grupa 26,5 - 54,0

PozycjaImię i nazwiskoPunkty *Liczba turniejów
1Michał Jankowski45013
2Maciej Łuczak4167
3Hubert Tomczyk3695
4Aleksander Dobak3053
5Albert Ferenc2933
6Wojciech Firek2763
7Maciej Janusiewicz2706
8Helenka Rzeźnik2523
9Zofia Rzeźnik2503
10Stanisław Rzeźnik2493
11Zofia Orłowska2483
12Krzysztof Florczyk2433
13Jakub Falkiewicz1902
14Mikołaj Goli1862
15Weronika Strzelczyk1812
16Jakub Kołaczyński1802
17Wojciech Wiśniewski1682
18Anna Łęcka1642
19Antonina Łęcka1502
19Alex Modrzejewski1502
21Igor Wydrzyński-Głowacki1351
22Oliwia Marciniak1211
23Maciej Dudek1172
23David Stryczewski1172
25Zofia Wójcik1122
26Szymon Martyniak1082
27Tomasz Jędrzejak1031
28Mikołaj Górko991

* Suma arytmetyczna 3 najlepszych wyników punktowych uzyskanych w turniejach serii zasadniczej oraz turnieju Masters