Przedłużone zapisy na Audi quattro Cup Polska 2020!

3 sierpnia 2020

Rejestracja na jednodniowy turniej Audi quattro Cup Polska, który odbędzie się 29 sierpnia na polu Sobienie Królewskie G&CC, została przedłużona do 10 sierpnia. Główną nagrodą w turnieju są dwa modele Audi do dyspozycji na weekend oraz vouchery na weekend z golfem w Sobieniach Królewskich. Więcej informacji na stronie www.audiquattrocup.pl.

To będzie już piąta edycja Audi quattro Cup Polska, który od czterech sezonów widnieje w harmonogramie turniejów w naszym kraju. Tradycyjnie zawody zostaną rozegrane w formacie greensome stableford (drużyny dwuosobowe), a udział w nich przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 lat.

Potwierdzeniem udziału w zawodach jest wniesienie opłaty turniejowej (obejmującej: udział w turnieju, piłki na driving range, catering – posiłki wraz z napojami oraz udział w ceremonii rozdania nagród) w wysokości:

  • 150 zł – osoby z opłaconym prawem gry na polu golfowym Sobienie Królewskie G&CC;
  • 300 zł – osoby bez opłaconego prawa gry na polu golfowym Sobienie Królewskie G&CC.

W przypadku zgłoszenia dwuosobowej drużyny opłata wpisowa zostanie pomniejszona o 50 zł/os od opłat wskazanych powyżej, czyli:

  • 200 zł – za parę z opłaconym prawem gry na polu golfowym Sobienie Królewskie G&CC;
  • 350 zł – za parę składającą się z jednej osoby z opłaconym prawem gry na polu golfowym Sobienie Królewskie G&CC oraz jednej osoby bez opłaconego prawa gry na polu golfowym Sobienie Królewskie G&CC;
  • 500 zł – za parę bez opłaconego prawa gry na polu golfowym Sobienie Królewskie G&CC.

Dla uczestników turnieju przewidziano również dodatkowe atrakcje: konkurs longest drive i closest to the pin.

Rejestracja na turniej została przedłużona do 10 sierpnia 2020 r. (lub do wyczerpania miejsc) i jest dostępna na stronie www.audiquattrocup.pl. Przypominamy, że potwierdzeniem udziału w turnieju jest uiszczenie opłaty wpisowej.