Zamknij wyszukiwarkę
Zaloguj się
Zaloguj się do konta golfisty

Bargenda drugi w GJGT Tour Championship!

Konrad Bargenda zajął drugie miejsce w German Junior Golf Tour Championship, rozgrywanym w dniach 9-12 października na polu Berliner Golfclub Stolper Heide.

W tym turnieju, punktowanym w World Amateur Golf Rankings, 17-letni reprezentant klubu Sobienie Królewskie Golf & Country Club w czterech rundach odnotował wynik + 12 (76, 74, 74, 76). Wygrał Niemiec Linus Lang sumą +4, a trzecie miejsce zajął Sigurdur Arnar Gardarsson z Islandii (+14).

W Niemczech wystąpili też młodsi „biało-czerwoni” – Maksym Powszuk (Sierra Golf Club) stanął na ostatnim miejscu podium kategorii 7-10, a Konstanty Łuczak (Open Golf Club) zajął dzielone trzecie miejsce w kategorii 11-12 lat. W grupie tej wystartowali również Bruno Machalica (Open Golf Club) oraz Alexander Makarewicz (Binowo Park GC), którzy zajęli odpowiednio 8 i 9 pozycję.

German Junior GolfTour to seria odbywających się w Niemczech zawodów dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat. Rozgrywane są w trzech kategoriach wiekowych. Zawodnicy w wieku 7-10 oraz 11-12 rozgrywają 36 dołków w 4 rundach, a gracze 12-18 lat rywalizują na 72 dołkach.

Wyniki: tutaj