Klubowe MP grupa kwalifikacyjna: znamy finalistów

Po kolejnych meczowych pojedynkach na 9 dołkach znamy drużyny, które zmierzą się w jutrzejszym finale. O tytuł mistrza odbywających się na polu Mazury G&CC zawodów walczyć będą zespoły Rosa Private GC oraz KG Lisia Polana A.

Dzisiaj do południa zawodnicy rozgrywali ostatnie mecze w ustalonych po rundzie stroke play koszykach. Na podstawie uzyskanych wyników uformowane zostały grupy, w których golfiści rywalizowali podczas popołudniowych rozgrywek.

W półfinałowych meczach zmierzyły się ze sobą: SPAR Polska GC z Rosa Private GC oraz KG Lisia Polana A z Olympic GC A. W pierwszym z pojedynków drużyna spod Częstochowy zwyciężyła 3:2, tym samym gwarantując sobie miejsce w finale. Zawodnicy z KG Lisia Polana A pokonali Warszawiaków 3:2 dzięki czemu jutro też będą walczyć o tytuł mistrza.

W zmaganiach o 5 miejsce rywalizować będą reprezentacje Gdański G&CC oraz Mazury G&CC, które wcześniej pokonały drużyny Łódź Open GC A i Opolski KG A.

Mecze o pozycje 1-8 rozgrywane będą jutro na 18 dołkach. Zmagania o kolejne miejsca w tabeli odbędą się w formacie 9-dołkowych pojedynków. Reprezentacje, które zakończą turniej na podium, w przyszłym roku wystartują w zawodach grupy mistrzowskiej. Drużyny z miejsc 4-6 powalczą o awans w jesiennych barażach. Rywalizować będą one z klubami, które w rozgrywkach Klubowych Mistrzostw Polski grupy mistrzowskiej zajmą trzy ostatnie miejsca.Warunkiem kwalifikacji jest nie posiadanie swojego przedstawiciela w turnieju Klubowe Mistrzostwa Polski – grupa mistrzowska rozgrywanych w 2019 r. Jeżeli warunek ten nie zostanie spełniony awans lub możliwość gry w barażach uzyskują kluby, które zajęły kolejne miejsca w Klubowych Mistrzostwach Polski – grupa kwalifikacyjna.

Wyniki: TUTAJ.

Tee time’y: TUTAJ.