Znamy zwycięzców Klubowych MP Juniorów i Młodzików

W finale odbywających się na Lisiej Polanie VI Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów oraz I Klubowych Mistrzostw Polski Młodzików triumfowały drużyny z Kalinowych Pól GC i Armada GC.

Mecz o pierwsze miejsce w grupie juniorów odbył się pomiędzy drużynami z First Warsaw G&CC oraz Kalinowych Pól GC. Po dogrywce pojedynek zwyciężył zespół z Kalinowych Pól GC, grający w składzie: Kleopatra Kozakiewicz, Christian Kobriger oraz Jan Rybczyński, tym samym broniąc tytuł Klubowego Mistrza Polski Juniorów. Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy z Binowo Park GC, a na czwartej pozycji uplasowała się drużyna z Open GC. W VI edycji turnieju wystartowało 25 zespołów z 14 klubów.

W odbywających się po raz pierwszy Klubowych Mistrzostwach Polski Młodzików triumfowali zawodnicy z Armada GC: Kinga Kuśmierska i Michał Gustaw, którzy w finale pokonali 1up KG Lisia Polana. Trzeci stopień podium zajęła drużyna z Open GC, a czwarte miejsce zespół reprezentujący Toya G&CC Wrocław. W zawodach wystartowało 16 drużyn z 8 klubów.