Audi quattro Cup. Wygraj wyjazd na wielki finał do Meksyku!

12 lipca 2017

Ruszyły zapisy do Audi quattro Cup Polska. Jednodniowy turniej odbędzie się 16 września na polu Sobienie Królewskie G&CC. Główną nagrodą jest kwalifikacja do światowego finału Audi quattro Cup World Final w Meksyku. Więcej informacji na stronie www.audiquattrocup.pl.

Turniej rozgrywany będzie w formacie greensome stableford (drużyny dwuosobowe) i przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 lat. W eliminacjach mogą wziąć udział maksymalnie 64 dwuosobowe drużyny, w tym 4 czteroosobowe drużyny zakwalifikowane na podstawie „dzikich kart” przyznanych przez sponsora.

Potwierdzeniem udziału w zawodach jest wniesienie opłaty turniejowej (udział w turnieju, piłki na driving range, catering – posiłki wraz z napojami oraz udział w ceremonii rozdania nagród):

  • 150 zł – osoby z opłaconym prawem gry na polu golfowym Sobienie Królewskie G&CC;
  • 250 zł – osoby bez opłaconego prawa gry na polu golfowym Sobienie Królewskie G&CC;

W przypadku zgłoszenia dwuosobowej drużyny opłata wpisowa zostanie pomniejszona o 50 zł/os od opłat wskazanych w pkt. a)-b):

  • 200 zł – za parę z opłaconym prawem gry na polu golfowym Sobienie Królewskie G&CC;
  • 300 zł – za parę składającą się z jednej osoby z opłaconym prawem gry na polu golfowym Sobienie Królewskie G&CC oraz jednej osoby bez opłaconego prawa gry na polu golfowym Sobienie Królewskie G&CC;
  • 400 zł – za parę bez opłaconego prawa gry na polu golfowym Sobienie Królewskie G&CC.

Dla uczestników turnieju przewidziano atrakcje dodatkowe: konkurs longest drive i closest to the pin.

Audi quattro Cup to największy na świecie amatorski turniej golfa. O potędze Audi quattro Cup świadczą imponujące dane: 54 kraje, ponad 800 turniejów, prawie 100 000 graczy każdego roku.

Najważniejszym, a zarazem ostatnim punktem turnieju kończący sezon jest wielki finał – Audi quattro Cup World Final odbywający się na przestrzeni lat na wielu światowej klasy polach golfowych.

Audi quattro Cup World Final 2017 odbędzie się w dn. 1-5 grudnia w Meksyku. Na miejsce ich rywalizacji wyznaczono pole Quivira Golf Club w Los Cabos.

Rejestracja na turnieju potrwa do 1 września 2017 r. na stronie www.audiquattrocup.pl.