Wrocław Open 2017 na polu golfowym Gradi Golf Club

4 maja 2017

W tym roku na podwrocławskim polu Gradi w dniach 3-5 września gościć będzie należący do cyklu Pro Golf Tour – Wrocław Open 2017. Turniej zaliczany jest do rankingu WAGR.

Cykl Pro Golf Tour rozgrywa swoje turnieje w Europie oraz Afryce od 1987 roku.  Na przestrzeni lat stał się przepustką do kariery dla najlepszych obecnie graczy na świecie takich jak Martin Kaymer czy Sergio Garcia.

„Cieszymy się bardzo, iż to właśnie nasze pole będzie gościć tak prestiżową imprezę. W zeszłym roku wykonaliśmy wiele prac, aby jak najlepiej przygotować się do tego turnieju. Dla nas bardzo istotne jest wsparcie miasta Wrocław i osobiste zaangażowanie Prezydenta Rafała Dudkiewicza” – powiedział Marcin Moś z Gradi Golf Club.

W rozgrywkach na początku września w Gradi GC weźmie udział 130 zawodowców z całej Europy, a dzięki dzikim kartom zobaczymy wśród nich najlepszych graczy PGA Polska oraz członków kadry narodowej. Pula nagród w turnieju wyniesie prawie 130 000 zł.

„Liczymy na dobre występy naszych reprezentantów, którzy będą mieli okazję konfrontacji z czołowymi graczami z całej Europy, dzięki dzikim kartom przyznanym nam przez Pro Golf Tour. Wrocław Open 2017 to również doskonała promocja naszego obiektu na arenie międzynarodowej”- dodał Moś.

Partnerami tegorocznego turnieju są PGA Polska oraz Polski Związek Golfa.

Turniej poprzedzi Pro-Am (2 września), do którego zapisów można dokonać pod adresem recepcja@palac-brzezno.pl lub telefonicznie +48 71 3125977. Liczba drużyn jest ograniczona.

Więcej informacji TUTAJ.

Fot. Gradi GC