NCAA: zakończył się Mason Rudolph Invitational

Mason Rudolph, kolejny turniej z rozgrywek amerykańskiej ligi uniwersyteckiej, zakończył się dla drużyny ETSU dziesiątym, a dla Mateusza Gradeckiego 22 miejscem.

Rywalizacja na polu na polu Vanderbilt Legends Club (par 71) rozpoczęła się dla polskiego zawodnika bardzo dobrym wynikiem -4, który plasował go w czołówce klasyfikacji indywidulanej. Podczas sobotniej rundy Gradecki utrzymał dobrą formę. Jedno uderzenie poniżej par pola dalej gwarantowało mu szansę na wygraną. Jednak finałowy rezultat +3, spowodował, że z sumą 211 uderzeń „spadł” na 22 pozycję.

Triumfował Sam Horsfield (5. WAGR) z wynikiem 202 (-11). Tuż za nim, z dwoma uderzeniami więcej, uplasował się  Josh Sedeno (1703. WAGR). Trzecie miejsce zajęło ex aequo czterech zawodników: Hodges, Savoie, Neale, i Humphrey z sumą 205.

W klasyfikacji drużynowej triumfował uniwersytet z Florydy (-30). Ekipa ETSU zajęła 10 miejsce (+26).

Kolejny występ Gradeckiego i ETSU w dniach 14-15 kwietnia podczas Wolfpack Spring Open.