Juniorzy w Greg Norman Academy Junior Invitational

14 grudnia 2016

Greg Norman Academy Junior Invitational będzie ostatnim w tym roku turniejem z serii Global Junior Golf. Zawody odbędą się w dniach 15-17 grudnia w Barefoot Resort and Golf (Karolina Południowa, USA), a udział w nich wezmą Nicole Polivchak (Toya GCC Wrocław), Jakub Urbański (Toya GCC Wrocław) i Philipp Pakosch (Kalinowe Pola GC).

Turniej, który zgromadzi łącznie 72 graczy z 20 państw, przeznaczony jest dla zawodników i zawodniczek między 12 a 18 rokiem życia z handicapem dla chłopców nie wyższym niż 2, a dla dziewcząt nie wyższym niż 5.

Juniorzy będą rywalizowali zarówno w klasyfikacji indywidualnej jak i drużynowej (2 chłopców + dziewczynka; suma wyników brutto z każdego dnia).

Global Junior Golf Tour (GJGT) to niemiecki cykl organizowany na całym świecie (w poprzednich latach również w Polsce – Toya Polish Junior) dla młodzieży w wieku 12-18 lat. W tym roku zaplanowano 11 turniejów. Trzydniowa rywalizacja to przede wszystkim okazja do zdobycia cennych punktów w Światowym Rankingu Golfa Amatorskiego WAGR.

Livescoring dostępny: TUTAJ.

Fot. Strzały an Fairwayu