Komunikat nr 3 w sprawie organizacji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

27 czerwca 2016

Drodzy Opiekunowie, Trenerzy oraz Uczestnicy Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych 2016!

Runda treningowa.
Uprzejmie informujemy, że runda treningowa przez zawodami odbędzie się w środę w dniu 29 czerwca 2016 r. PZG pokrywa koszty rundy oraz 1 żeton na DR. W celu rejestracji na rundę treningową uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją pola golfowego Toya Golf & Country Club.

Recepcja Toya G&CC
Tel. + 48 71 388 76 00
Tel. kom. +48 695 104 104
Fax + 48 71 388 76 60
reservation@toyagolf.pl

Zakwaterowanie i wyżywienie. Opieka.
Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja) zawodników jest bezpłatne. Koszty pokrywa Dolnośląska Federacja Sportu. Juniorki zostaną zakwaterowane w Hotelu Vena, natomiast juniorzy w Ośrodku Jeździeckim w bezpośrednim sąsiedztwie pola golfowego. Za transfery z Hotelu Vena na pole golfowe – tam i z powrotem jest odpowiedzialne PZG. Opiekę nad zawodnikami w trakcie trwania turnieju, jak i poza nim zapewnia PZG.
PZG nie zapewnia wyżywienia, ani zakwaterowania rodziców i opiekunów prawnych zawodników.

Koszty dojazdu.
Koszty dojazdu na turniej pokrywa PZG zgodnie z zasadami opublikowanymi pod tym linkiem: http://junior.pzgolf.pl/olimpiada/wsparcie-sekcji-juniorskich/ . Należy bezwzględnie pamiętać, że wszelkie faktury i rachunki muszą być wystawione na dane PZG. W przeciwnym razie koszty nie będą refundowane.

Wymagane dokumenty.
Uczestnicy zobowiązani są przesłać na adres sekretarz@pzgolf.pl lub organizacja@pzgolf.pl podpisane oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w załączeniu (należy je również dostarczyć w oryginale w komitecie zawodów) oraz kserokopię lub skan ważnych badań lekarskich o zdolności do uprawiania golfa potwierdzone przez lekarza medycyny sportowej.

Rejestracja w biurze zawodów. Odprawa.
Zawodnicy są zobowiązani do rejestracji w biurze zawodów w godzinach 10.00-15.00 w domku klubowym Toya G&CC. Od momentu rejestracji PZG przejmuje opiekę nad zawodnikami.
18.00 – kolacja
19.00 – odprawa zawodników. Transfery do hoteli.

Szczegółowe informacje o programie: http://junior.pzgolf.pl/olimpiada/informacje-i-program/

Caddie.
Zawodnicy nie mogą korzystać z usług caddich analogicznie jak w przypadku MP Juniorów w formacie stroke play.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Bartłomiej Chełmecki
Sekretarz Generalny
Polski Związek Golfa