Ostatnie wolne miejsca na BMW Golf Cup Poland!

9 września 2015

BMW Golf Cup Poland odbędzie się już w najbliższą sobotę 12 września w Sierra Golf Club. Nagrodą główną jest wyjazd na finał BMW Golf Cup International World Final w Republice Południowej Afryki. Po zakończeniu turnieju odbędzie się przedpremierowy zamknięty pokaz nowego BMW serii 7.

Na liście turniejowej zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca. Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się poprzez formularz dostępny na stronie bmwgolfcup.pl i uiszczenie opłaty.

Do zawodów przystąpi maksymalnie 112 golfistów i golfistek powyżej 21 roku życia, legitymujących się HCP do 28. Rywalizacja zostanie rozegrana w formacie stableford netto w trzech kategoriach:

  • Mężczyźni z HCP do 12,0
  • Mężczyźni z HCP od 12,1 do 28,0
  • Kobiety z HCP do 28,0.

Dla uczestników turnieju przewidziano również szereg atrakcji, w tym konkursy Longest Drive i Closest to the Pin. Przed ceremonią rozdania nagród odbędzie się prapremiera najnowszego BMW serii 7.

„BMW Group ma w motoryzacji długie tradycje w wyznaczaniu kierunków rozwoju na przyszłość. Uważamy, że najłatwiej jest przewidzieć to, co samemu się kreuje. A wraz z nowym BMW serii 7 tworzymy dziś luksus na miarę przyszłości. Luksus oferujący przełomowe innowacje, wyznaczający wzorce w zakresie komfortu i nowoczesnej stylistyki, gwarantujący dynamikę nie tylko imponującą, ale i niezwykle wydajną”
/ BMW Group

Dodatkowo o dobry nastrój uczestników zadba Ballantine’s, która zaprasza na degustację markowej whisky.

The BMW Golf Cup International jest największym amatorskim cyklem turniejowym na świecie. Po eliminacjach lokalnych, zwycięzcy zapraszani są na światowy finał, który co roku odbywa się w innym kraju.

Zobacz spot BMW Golf Cup Poland 2015.

Zobacz relację z BMW Golf Cup International World Final 2014 w Sydney.

Fot. strzalynafairwayu.pl

Więcej informacji na stronie bmwgolfcup.pl.