Ósma edycja mistrzostw regionów już w ten weekend

22 września 2015

W najbliższy weekend, w dniach 26-27 września, już po raz ósmy odbędą się Mistrzostwa Regionów posiadające kategorię I. Na różnych polach w Polsce rozegrane zostaną zawody, które wyłonią najlepszych zawodników z poszczególnych obszarów kraju.

Turnieje mają formułę otwartą – by wziąć udział w rywalizacji nie trzeba być zawodnikiem zrzeszonym w danym klubie i każdy ma szansę podjąć wyzwanie w zawodach o miano mistrza wybranego regionu. Ponadto, uczestnicy zawodów rywalizują o punkty w rankingu PZG.

W tym roku do rywalizacji przystąpi dziesięć regionów. Gracze z województwa zachodniopomorskiego rozegrają 36 dołków w Amber Baltic GC i w Binowo Park GC, a z Wielkopolski w Modrym Lesie.

Podobnie jak w zeszłym roku organizatorem w lubuskim są Kalinowe Pola GC. Na Śląsku zawody odbędą się na polu Armada GC, a na Lubelszczyźnie w Wierzchowiskach G&CC. Royal Kraków G&CC i Kraków Valley G&CC będą gościć zarówno mistrzostwa Ziemi Łódzkiej jak i Małopolski, a w KG Lisia Polana rywalizować będą golfiści z Mazowsza.

Adepci golfa na Mazurach powalczą o miano mistrza regionu w Naterkach na polu Mazury G&CC. Natomiast Pomorzanie dwa dni zawodów rozegrają na Sierra GC wyjątkowo w terminie 10-11 października.

Zapisów do udziału w mistrzostwach regionów prosimy dokonywać na wybranych polach golfowych.

Mistrzostwa Regionów 2015 

RegionPoleData
PółnocPostołowo GC6-8.05.2016
PołudnieRosa Private GC6-8.05.2016
WschódSobienie Królewskie G&CC6-8.05.2016
ZachódBinowo Park GC6-8.05.2016

Fot. strzalynafairwayu.pl