BMW Golf Cup Poland: zapisy tylko do 4 września!

1 września 2015

Trwają zapisy do BMW Golf Cup Poland, który odbędzie się już 12 września w Sierra Golf Club. Nagrodą główną jest wyjazd na finał BMW Golf Cup International World Final w Republice Południowej Afryki. Po zakończeniu turnieju odbędzie się przedpremierowy zamknięty pokaz nowego BMW serii 7.

Do turnieju przystąpi 112 golfistów i golfistek powyżej 21 roku życia, legitymujących się HCP do 28. Rywalizacja zostanie rozegrana w formacie stableford netto w trzech kategoriach:

  • Mężczyźni z HCP do 12,0
  • Mężczyźni z HCP od 12,1 do 28,0
  • Kobiety z HCP do 28,0.

Dla uczestników turnieju przewidziano również szereg atrakcji, w tym konkursy Longest Drive i Closest to the Pin. Przed ceremonią rozdania nagród odbędzie się prapremiera najnowszego BMW serii 7.

BMW Group ma w motoryzacji długie tradycje w wyznaczaniu kierunków rozwoju na przyszłość. Uważamy, że najłatwiej jest przewidzieć to, co samemu się kreuje. A wraz z nowym BMW serii 7 tworzymy dziś luksus na miarę przyszłości. Luksus oferujący przełomowe innowacje, wyznaczający wzorce w zakresie komfortu i nowoczesnej stylistyki, gwarantujący dynamikę nie tylko imponującą, ale i niezwykle wydajną” / BMW Group

Dodatkowo o dobry nastrój uczestników zadba Ballantine’s, która zaprasza na degustację markowej whisky.

The BMW Golf Cup International jest największym amatorskim cyklem turniejowym na świecie. Po eliminacjach lokalnych, zwycięzcy zapraszani są na światowy finał, który co roku odbywa się w innym kraju.

Zobacz spot BMW Golf Cup Poland 2015.

Więcej informacji na bmwgolfcup.pl