BMW Golf Cup Poland. Weź udział w turnieju i wygraj wyjazd do RPA!

7 sierpnia 2015

Już 6 sierpnia rozpoczynają się zapisy na turniej BMW Golf Cup Poland. Jednodniowe zawody rozegrane zostaną 12 września na polu golfowym Sierra Golf Club. Nagrodą główną jest wyjazd na finał BMW Golf Cup International World Final, który odbędzie się na początku 2016 roku w Republice Południowej Afryki.

Do turnieju przystąpi 112 golfistów i golfistek powyżej 21 roku życia, legitymujących się HCP do 28. Rywalizacja zostanie rozegrana w formacie stableford netto w trzech kategoriach:

Mężczyźni z HCP do 12,0
Mężczyźni z HCP od 12,1 do 28,0
Kobiety z HCP do 28,0.

Dla uczestników turnieju przewidziano również szereg atrakcji, w tym konkursy Longest Drive i Closest to the Pin.

The BMW Golf Cup International jest największym amatorskim cyklem turniejowym na świecie. Po eliminacjach lokalnych, zwycięzcy zapraszani są na światowy finał, który co roku odbywa się w innym kraju.

BMW Golf Cup International World Final 2014 odbył się w Sydney na ekskluzywnym polu New South Wales Golf Club w dniach 2-7 marca 2015 r. Gościł 116 zawodników i zawodniczek z ponad 40 państw. Gościem specjalnym była legenda European Tour, ośmiokrotny zdobywca European Tour Order of Merit – Colin Montgomerie.

Po trzech dniach rywalizacji mistrzynią została Chinka Jiang Fangxi. Wśród mężczyzn do HCP 12.0 wygrał Yukol Yingyongkij z Tajlandii, a w kategorii do HCP 28 triumfował Arjun Khanna ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęli Chińczycy.

Informacje o turnieju na bmwgolfcup.pl.