Mistrzostwa Polski Seniorów i Mid-Amatorów już od piątku w Amber Baltic Golf Club

Już jutro, punktualnie o 7:30 rano na polu Amber Baltic Golf Club, rozpoczną się mistrzostwa Polski seniorów oraz mid-amatorów. Oba turnieje z cyklu Citi Handlowy, rozgrywane jednocześnie, potrwają do niedzieli. Na tee startowym stawi się w sumie 168 zawodników, w tym 22 kobiety.

CUT – wg zapisu Regulaminu Głównego Turniejów Mistrzowskich PZG 2015 – ust. 12

• 7 czerwca 2015 r. – III runda turniejowa (finałowa)

ok. 7:00 – 8:00 Starty rundy finałowej
ok. 17:00 Ceremonia rozdania nagród

W 2014 roku Citi Handlowy XII Mistrzostwa Polski Mid-Amatorów zostały rozegrane na polu Sierra GC, którego reprezentantka Oksana Wojtkiewicz obroniła tytuł mistrzyni. Najlepszym golfistą w tej kategorii został Marek Tymiński (Warsaw Golf Links).

Ubiegłoroczny tytuł mistrzyni seniorek wywalczyła Małgorzata Brodowska (Sierra GC). Wśród golfistów seniorów triumfował Michał Poniż (First Warsaw G&CC), który po pasjonującej dogrywce wygrał z Bogusławem Bilem (Modry Las GC).

Mistrzostwa Polski seniorów i mid-amatorów odbędą się na polu klasy mistrzowskiej, w Amber Baltic Golf, w Kołczewie na Wyspie Wolin na obrzeżu Wolińskiego Parku Narodowego.

Więcej o turnieju Citi Handlowy XII Mistrzostwa Polski Mid-Amatorów TUTAJ.
Więcej o turnieju Citi Handlowy XII Mistrzostwa Polski Seniorów TUTAJ.