16 drużyn powalczy w Klubowych Mistrzostwach Polski Grupy Mistrzowskiej

27 czerwca 2015

Citi Handlowy XIV Klubowe Mistrzostwa Polski Grupy Mistrzowskiej odbędą się na podwarszawskim polu First Warsaw G&CC w Rajszewie w dniach 28 czerwca – 1 lipca 2015 r. Tytułu mistrzów bronić będzie klub First Warsaw G&CC, który w zeszłym roku zwyciężył z reprezentacją Sobieni Królewskich G&CC.

Przed zawodnikami cztery dni gry w Rajszewie. Pierwsze zmagania, odbywające się w niedzielę, rozgrywane będą w formacie stroke play. Do łącznego wyniku drużyny zalicza się sumę pięciu najlepszych wyników. Ta runda sklasyfikuje reprezentacje w dwóch grupach (1-8 i 9-16), gdzie zagrają przeciw sobie w rozgrywkach match play. Każdy mecz składa się z jednego pojedynku foursome match play, jednego pojedynku fourball match play oraz z trzech pojedynków indywidualnych single match play.

27 czerwca 2015 r. – dzień treningowy
ok. 19:00 Ogłoszenie listy startowej na pierwszy dzień turnieju
28 czerwca 2015 r. – I dzień zawodów stroke play brutto
ok. 8:00 Starty
ok. 20:00 Ogłoszenie listy startowej na kolejny dzień turnieju
29 czerwca 2015 r. – II dzień zawodów match play brutto
ok. 8:00 Starty
ok. 20:00 Ogłoszenie listy startowej na kolejny dzień turnieju
30 czerwca 2015 r. – III dzień zawodów match play brutto
ok. 8:00 Starty
ok. 20:00 Ogłoszenie listy startowej na kolejny dzień turnieju
1 lipca 2015 r. – IV dzień zawodów match play brutto
ok. 8:00 Starty
ok. 15:30 Ceremonia rozdania nagród

W tym roku do turnieju zakwalifikowały się następujące kluby:
First Warsaw G&CC, Sobienie Królewskie G&CC, Toya G&CC Wrocław, Binowo Park GC, Warsaw Golf Links, Amber Baltic GC, Sierra GC, KG Lisia Polana, Wielkopolski KG, A&A GC, Śląski KG, Modry Las GC, Rosa Private GC oraz po zeszłorocznym awansie z grupy kwalifikacyjnej: Tyski KG, Tokary GC i Mazury G&CC.

Przypominamy, że harmonogram i godziny startów mogą ulec zmianie. Tee time’y, wyniki i relacje z turnieju można śledzić na stronie polishchampionships.pl.

Fot. strzalynafairwayu.pl