Ogólnopolski Dzień Golfa już w najbliższą niedzielę!

22 maja 2015

W najbliższą niedzielę, 24 maja, na blisko 40 obiektach golfowych w całej Polsce, będzie można bezpłatnie zagrać w golfa. Na zainteresowanych czekają wykwalifikowani instruktorzy PGA Polska i członkowie klubów, którzy będą służyć pomocą i radą. Na wszystkie obiekty wstęp wolny!

Aby wziąć udział w bezpłatnie organizowanych zajęciach należy odwiedzić stronę internetową www.dziengolfa.pl, a następnie znaleźć najbliższy obiekt golfowy i zapoznać się z programem zajęć. W niektórych przypadkach, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

„Gorąco zachęcam wszystkich golfistów do przyprowadzenia na pola znajomych, przyjaciół i członków rodziny, którzy z różnych przyczyn nie podjęli jeszcze skutecznej próby nauki gry. Dziękuję wszystkim obiektom golfowym, które zaangażowały się w organizację i promocję tego cyklicznego już wydarzenia” – powiedział Marek Michałowski, prezes Polskiego Związku Golfa.

Jarosław Sroka, prezes PGA Polska podkreśla, że Ogólnopolski Dzień Golfa to wspaniała szansa do postawienia pierwszych golfowych kroków: „PGA Polska wspólnie z Polskim Związkiem Golfa oraz obiektami golfowymi podejmuje się niełatwego zadania popularyzacji golfa w Polsce. Tylko poprzez wspólne, zintegrowane działania możemy wpływać na jego rozwój. W tym celu również powstał autorski projekt PGA Polska Junior Academy, który umożliwia bezpłatny dostęp do pól golfowych w całej Polsce dzieciom poniżej 12 roku życia. Ogólnopolski dzień golfa po raz kolejny umożliwi osobom niegrającym dostęp do wszystkich obiektów golfowych w Polsce, to wspaniała możliwość, która powinna zostać wykorzystana”.

„Ogólnopolski Dzień Golfa to doskonała okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z tym sportem, zauroczyć się nim i być może odnaleźć w tym swoją pasję” – dodał Mariusz Czerkawski, jeden z największych promotorów golfa w Polsce, na konferencji otwierającej sezon golfowy.

Wydarzenie od samego rana aż do południa będzie zapowiadane z ogólnopolskich mediach, w tym m.in. TVN24 i Radiu ZET, gdzie dziennikarze oraz zaproszeni celebryci będą zachęcać i przekonywać do tłumnego przybycia na pola golfowe całej Polski.

Partnerami wydarzenia są Citi Handlowy, BMW, LOTOS oraz dr Irena Eris.

Znajdź najbliższy obiekt golfowy, przyprowadź rodzinę, przyjaciół oraz znajomych i bawcie się razem podczas Ogólnopolskiego Dnia Golfa!

Więcej informacji: www.dziengolfa.pl.
Zapraszamy!

Ogólnopolski Dzień Golfa 2015