Kolejny sezon działania Architektonicznej Ligi Golfa

9 kwietnia 2015

Architektoniczna Liga Golfa (ALG) to projekt, który już po raz czwarty będzie obecny w polskim golfie. Gospodarzem ALG jest Golf Park Józefów, gdzie regularnie organizowane są wydarzenia golfowe dla osób z branży.

Liga skupia osoby z branży architektoniczno – budowlanej, które grają w golfa lub chciałyby poznać tajniki tej gry. Niezależnie od poziomu i umiejętności golfowych każdy amator tego sportu znajdzie tu coś dla siebie. W programie znajdą się akademie i kursy na Zieloną Kartę dla początkujących, zajęcia doszkalające, turnieje golfowe oraz spotkania integracyjne. Głównym wydarzeniem w sezonie będą są Mistrzostwa Polski Architektów, w którym przedstawiciele ALG licznie biorą udział.

Golfiści-architekci rywalizują w turniejach golfowych i zbierają punkty do klasyfikacji generalnej ligi. Zwycięzcy zostaną wyłonieni pod koniec sezonu, gdzie podczas uroczystej gali golfa otrzymają nagrody. Tytułu z poprzedniego roku bronią Radosław Bajor oraz Magdalena Maciąg.

Patronat nad Architektoniczną Ligą Golfa objął Polski Związek Golfa oraz Stowarzyszenie Architektów Rzeczypospolitej Polskiej.

Harmonogram oraz aktualności dotyczące ALG znaleźć można na stronie www.projektgolf.pl oraz Facebook’u.

Architektoniczna Liga Golfa