Konsalnet oficjalnym Partnerem Wspierającym Polskiego Związku Golfa

6 marca 2015

Z początkiem marca weszło w życie porozumienie sponsorskie podpisane pomiędzy największą firmą branży security w Polsce – Konsalnetem – a Polskim Związkiem Golfa. Konsalnet jako partner Związku będzie wspierał rozwój tej dyscypliny jako sportu olimpijskiego w Polsce.

„Liderzy rynku w swoich branżach prowadząc biznes odpowiedzialny społecznie często wspierają działalności o charakterze charytatywnym, sportowym czy kulturalnym. Konsalnet zdecydował się zostać partnerem Polskiego Związku Golfa ponieważ sport ten został właśnie włączony do grona dyscyplin olimpijskich , a pomimo że w Polsce jest jeszcze stosunkowo mało popularny na świecie budzi ogromne emocje, gromadzi rzesze kibiców, uprawiają go miliony ludzi a profesjonalni golfiści są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych sportowców. Liczymy na to że wraz z Polskim Związkiem Golfa uda nam się wspomóc szkolenie młodej kadry w tej dyscyplinie abyśmy za kilka lat mogli oglądać występy polskiego sportowca w czołówce światowych golfistów – mówi Tomasz Wojak, Prezes Zarządu Konsalnet Secure Solutions sp. z o.o.

Firma, od wielu lat wspierająca takie dyscypliny sportu jak piłka ręczna, strzelectwo i bilard, obecna będzie jako Partner Turniejów Mistrzowskich PZG (Citi Handlowy Polish Championships). Współpraca pomiędzy Konsalnet Holding, a Polskim Związkiem Golfa zawarta została do końca 2017 roku i obejmować będzie wsparcie Związku w jego bieżącej działalności statutowej ukierunkowanej przede wszystkim na rozwój kadry narodowej w golfie oraz młodzieży uzdolnionej sportowo.

„Konsalnet to bardzo silna rodzima marka osiągająca niekwestionowane sukcesy w biznesie. Cieszymy się zatem, że firma dołącza do grona naszych kluczowych partnerów, z którymi  rozwijamy polskiego golfa” – powiedział Marek Michałowski, prezes zarządu Polskiego Związku Golfa.

Konsalnet działa ponad 20 lat, oferując pełen zakres usług bezpieczeństwa – od usług ochrony fizycznej, przez obsługę gotówki, konwoje, zabezpieczenia techniczne i monitoring po ratownictwo. Firma zatrudnia około 25 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Zapewnia ochronę fizyczną ponad 3200 obiektów. W ofercie jest także monitoring satelitarny pojazdów. Wśród Klientów firmy są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, lotniska oraz jednostki wojskowe.

Strona Konsalnet: www.konsalnet.pl/pl
Facebook: www.facebook.com/zyjbezpiecznie

Fot. Rafał Wielgus

Fot. Rafal Wielgus