Najstarszy golfista w Polsce kończy 90 lat!

30 stycznia 2015

Pan Czesław Romankiewicz, na co dzień członek Toruńskiego Klubu Tatfort, obchodzi 31 stycznia 2015 roku jubileusz swoich 90-tych urodzin. Z tej okazji PZG składa panu Czesławowi najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia i sukcesów golfowych.

Przygodę z golfem pan Czesław rozpoczął w wieku 83 lat. Jego przykład pokazuje, że na naukę gry w golfa nigdy nie jest za późno. Od samego początku był związany z Toruńskiem Klubem Golfowym Tatfort. Cieszy się również honorowym członkostwem w klubie Kalinowe Pola.

Człowiek o niebywałej energii, poczuciu humoru i bogatym doświadczeniu. Zawsze potrafiący spuentować sytuację trafnym dowcipem, stwierdzeniem czy odpowiednią ripostą.

„Chcesz być szczęśliwy przez jeden dzień? Napij się! Chcesz być szczęśliwy przez jeden rok? Ożeń się! Chcesz być szczęśliwy przez całe życie?! GRAJ W GOLFA!” – to jedno z jego powiedzeń, które dla wielu golfistów stało się mottem i życiowym kompasem.

Wszyscy, którzy chcieliby osobiście złożyć życzenia najstarszemu czynnemu golfiście w Polsce, będą mogli to zrobić w sobotę 31 stycznia w Klubie Golfowym Tatfort, gdzie o godz. 11:00 zostanie rozegrany turniej urodzinowy z okazji 90-lecia p. Czesława Romankiewicza.

200 lat Panie Czesławie!

Fot. Michał Piskorz