Pierwszy dzień rywalizacji Citi Handlowy X PZG Masters już za nami!

3 października 2014

Już z samego rana najlepsi golfiści i golfistki stanęli na tee startowym szykując się do walki o tytuł mistrzowski w podwarszawskim Klubie Golfowym Lisia Polana. Poranny chłód nie odstraszył graczy, a z każdą godziną warunki gry stawały się co raz lepsze. W rezultacie pierwsza runda Citi Handlowy X PZG Masters przebiegła przy idealnej słonecznej pogodzie.

Najlepiej poradził sobie Jan Musiolik z First Warsaw Golf & Country Club z wynikiem 73. Tuż za nim, z jednym uderzeniem więcej, uplasował się Cezary Łosko (Mazury Golf &Country Club). Na trzecim miejscu znajdują się ex aequo Mariusz Czerkawski (Warsaw Golf Links) i zajmujący drugą lokatę w rankingu PZG, Jan Piętka (Toya Golf &Country Club Wrocław) z sumą 75.

Wśród pań prowadzą reprezentantki Sobienie Królewskie G&CC. Stawkę kobiet otwiera Monika Kowalewska, która zagrała 77. Drugie miejsce z sumą 79, zajmuje Iga Józefiak, a trzecie – liderka w rankingu PZG, Zuzanna Gazdowska z 83 uderzeniami.
W ostatnim w tym sezonie turnieju mistrzowskim bierze udział 95 zawodników i 11 zawodniczek.

Drugi dzień rozgrywek rozpocznie się jutro z samego rana o 7:30. O kolejności startu zawodników decyduje wynik uzyskany w rundzie pierwszej.

Więcej na Polishchampionships.pl


Fot. Szymon Sikora