Zapisy do udziału w Citi Handlowy MP Kobiet i PZG Masters wciąż trwają!

10 września 2014

Citi Handlowy X Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet odbędą się na polu Mazury G&CC, w dniach 12-14 września, a Citi Handlowy X PZG Masters na polu Lisia Polana GC, 3-5 października, – czekamy na zgłoszenia.

Już w najbliższy weekend, pole golfowe Mazury Golf & Country Club, zlokalizowane w sercu Warmii i Mazur, będzie świadkiem rywalizacji kobiet w Citi Handlowy X Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet. Obecnie do udziału zgłosiło się 56 pań.

W gronie startujących są także reprezentantki Polski, zeszłoroczne medalistki turnieju kobiecego – Dominika Gradecka (Toya GCC Wrocław) oraz Dorota Zalewska (Binowo Park). Obie dopiero co wróciły z mistrzostw świata amatorek, które parę dni temu zakończyły się w Japonii.
Dzień przed rozpoczęciem Citi Handlowy Polish Ladies’ Championship możliwe jest rozegranie rundy treningowej, dokładnie w czwartek 11. września.

Ostatnim z 12 turniejów mistrzowskich w tym sezonie jest Citi Handlowy PZG Masters. Wystartować z nim może maksymalnie 99 zawodników, w tym ci zakwalifikowani z „dzikimi kartami”. Na zgłoszenia oczekujemy do 25 września.

Turniej zakończy cykl Citi Handlowy mistrzostw kraju, a także wyłoni zwycięski klub oraz najlepszego golfistę i golfistkę tegorocznego rankingu PZG.

51 graczy widnieje obecnie na liście startowej zawodów, m.in. złoty medalista Citi Handlowy mistrzostw Polski Mid Amatorów Marek Tymiński (Warsaw Golf Links), reprezentanci Polski w European Senior Men’s Team Championship by BMW – Henryk Konopka (Sierra Golf Club), Jacek Kubicki (Amber Baltic Golf Club) czy Jan Musiolik (First Warsaw Golf & Country Club).

W roku ubiegłym najlepszymi w Citi Handlowy PZG Masters byli Dominika Gradecka (Toya GCC Wrocław) i Jan Szmidt jr (Toya GCC Wrocław), który jako jeden z sześciu golfistów reprezentujących biało-czerwone barwy wywalczył awans drużyny do europejskiej elity zajmując 2 miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Europy Amatorów, Dywizji 2. Golfista jest teraz w Japonii, gdzie reprezentuje Polskę w drużynowych mistrzostwach świata amatorów.

Wszelkie informacje dotyczące procedury zgłoszenia do Citi Handlowy X Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Citi Handlowy PZG Masters dostępne na stronie Polishchampionships.pl

Fot. Szymon Sikora