Siódma edycja mistrzostw regionów już w najbliższy weekend!

17 września 2014

Najbliższa sobota i niedziela (20-21 września) zapowiadają się pracowicie dla organizatorów i golfistów startujących w tegorocznych czempionatach. W jedenastu częściach kraju, po dwóch dniach gry, wyłonieni zostaną mistrzowie regionu.

By wziąć udział w rywalizacji nie trzeba być zawodnikiem zrzeszonym w danym klubie. Turnieje mają formułę otwartą, dlatego każdy ma szansę stanąć kij w kij z innymi entuzjastami golfa z wybranej części Polski.

Gracze z Dolnego Śląska spotkają się na polu Gradi Golf Club, z Lubelszczyzny w Wierzchowiskach G&CC, adepci golfa z Pomorza zagrają w Postołowie GC, zaś z Pomorza Zachodniego na Amber Baltic GC.

Śląski Klub Golfowy jest organizatorem na Śląsku, Modry Las GC w Wielkopolsce i Kalinowe Pola GC w Lubuskim – tam odbędą się rozgrywki.
W pozostałych 4 regionach, czempionat rozegra się na dwóch polach: Royal Kraków G&CC i Kraków Valley G&CC w Małopolsce oraz Mazury G&CC i Sand Valley G&CC na Warmii i Mazurach.  KG Lisia Polana wraz z First Warsaw G&CC rozegrają zarówno mistrzostwa Mazowsza, jak i Ziemi Łódzkiej.

Turniej rozgrywany będzie na 36 dołkach w formacie stroke play brutto, 18 dołków każdego kolejnego dnia turnieju.

Punkty rankingowe za Mistrzostwa Regionu zostaną przyznane członkom PZG zgodnie z Regulaminem Rankingu PZG.

Mistrzostwa regionów mają II kategorię rankingową, a wszystkie turnieje tej serii zostaną rozegrane w formacie stroke play brutto.

Opłata wpisowa dla członków klubu, w którym rozgrywane będą zawody wynosi 20 zł, a dla pozostałych osób 120 zł.

Zapisów do udziału w mistrzostwach regionów prosimy dokonywać na wybranych polach golfowych.

Regulamin zawodów TUTAJ

1Mistrzostwa-rgionów

 

Fot.www.strzalynafairwayu.pl