Półfinaliści Citi Handlowy Klubowych MP Grupy Mistrzowskiej wyłonieni!

4 lipca 2014

Na polu Rosa Private Golf Club, położonym nieopodal Częstochowy, trwa XIII klubowy czempionat kraju. Po pierwszej rundzie w formacie match play, do sobotniego półfinału awansowały cztery reprezentacje.

Binowo Park GC zagra przeciw najlepszemu w pierwszym dniu zawodów First Warsaw G&CC. W drugim półfinale spotkają się więc niepokonani od czterech sezonów gracze Toya G&CC i golfiści w barwach Sobienii Królewskich G&CC.

W grupie drugiej, rywalizującej o miejsca 9-16, widać było równie zaciętą sportową walkę i zaangażowanie. Zawodnicy mobilizowali siebie nawzajem dopingiem i oklaskiwaniem udanych uderzeń.

Jedyna rozegrana dzisiaj dogrywka przywodziła na myśl prawdziwie dżentelmeńskie spotkanie, gdzie obok uprzejmości i niekrytej przyjemności z gry przy pięknej pogodzie, można było zauważyć zaciśnięte pięści i przygryzane wargi. Pole z podniesionymi głowami opuszczali gracze A&A GC, którzy pokonując Kalinowe Pola GC mogą się cieszyć z historycznego dla klubu utrzymania się w grupie mistrzowskiej. Dotychczas po wejściu w poczet najlepszych, zawsze „spadali” do grupy kwalifikacyjnej.

Już jutro trzeci dzień zawodów, po którym stanie się jasne, jakie dwa kluby zagrają w niedzielę w finale turnieju.

Dokładne wyniki TUTAJ

Tee Time na sobotę (05.07.2014) TUTAJ

Fot. www.strzalynafairwayu.pl