Citi Handlowy Polish Championships 2014 już wkrótce! Zapisz się!

7 kwietnia 2014

Ruszył nowy serwis internetowy poświęcony 12 turniejom tegorocznej edycji Citi Handlowy Polish Championships. Cykl rozpocznie się pod koniec maja mistrzostwami Polski match play i potrwa do początku października, kiedy to sezon sportowy zakończą zawody PZG Masters – ostatni turniej z serii zawodów rankingowych zaliczanych do klasyfikacji Pucharu Polski.

Do kalendarza mistrzowskiej serii, po czterech latach wracają klubowe mistrzostwa Polski juniorów w nowej formule drużynowej. Trzyosobowe składy klubowe będą rywalizować w ramach trzydniowych zawodów na podszczecińskim polu Binowo Park. Pierwszego dnia runda turniejowa zostanie rozegrana w formacie single stroke play brutto i texas scramble stroke play brutto, drugiego i trzeciego dnia – texas scramble match play brutto.

Citi Handlowy VII Mistrzostwa Polski 19-34 i Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów w tym sezonie zostaną rozegrane na wzór międzynarodowych turniejów juniorskich, po raz pierwszy w czterodniowej formule sportowej. Pierwsze dwa dni rozgrywek odbędą się w formacie stroke play na 36 dołkach (2 rundy x 18 dołków), a trzeci i czwarty w formacie match play brutto.

Bardzo ważnym punktem w kalendarzu serii rozgrywek będą Citi Handlowy XII Mistrzostwa Polski Seniorów organizowane na polu Sierra Golf Club w dniach 20-22 czerwca. Poza walką o tytuł  mistrzowski trójmiejskie pole golfowe stanie się areną zaciętej rywalizacji zawodników o powołanie do składu reprezentacji Polski na European Senior Men’s Team Championship by BMW, gdzie nasi kadrowicze stoczą batalię o tytuł drużynowego mistrza Europy seniorów.

Wielkie sportowe emocje na pewno będą towarzyszyć,  jak co roku, najważniejszym zawodom krajowym sezonu czyli grupie mistrzowskiej klubowych mistrzostw Polski.Triumfator ubiegłorocznych zawodów klub Toya Golf & Country Club Wrocław będzie bronić czempionatu Polski na polu Rosa Private. Z kolei walka o awans do klubowej ekstraklasy odbędzie się na bardzo wymagającym obiekcie Kraków Valley G&CC w ramach rozgrywek grupy kwalifikacyjnej.

Nowa odsłona serwisu Polish Championships jest wykonana w technice RWD (Responsive Web Design), dzięki czemu doskonale prezentuje się  na wszystkich urządzeniach z dostępem do Internetu. Strona dostosowuje się do wielkości ekranu, w tym także urządzeń mobilnych takich jak tablety czy telefony komórkowe.

Serwis zintegrowany jest z centralnym systemem PZG Eagle, dzięki czemu możliwa jest bezpośrednia rejestracja na turnieje, wyświetlanie listy zarejestrowanych zawodników, czy livescoring’u zawodów.

Wszystkich chętnych do udziału w zawodach zapraszamy do rejestracji, a w trakcie sezonu – do śledzenia rywalizacji najlepszych polskich golfistów w ramach mistrzowskiego cyklu Citi Handlowy Polish Championships 2014.

Najważniejsze turnieje, czołowi zawodnicy, najlepsze pola golfowe w Polsce!

Zapisz się!

Polishchampionships.pl