Polacy na podium mistrzostw Litwy juniorów!

Bartosz Myszka (First Warsaw G&CC) został międzynarodowym mistrzem Litwy juniorów do lat 18. Na drugim miejscu podium, rozegranych w weekend na polu Capitals Golf Club pod Wilnem zawodów, stanął Fin Jussi Kurikka, a na trzecim Jakub Szyja (Tyski KG).

Drugi brązowy medal dla Polski wywalczył 14-letni Kuba Urbański (Toya Golf & CC Wrocław), rywalizujący w kategorii do lat 16. Na czwartym miejscu w tej grupie uplasował się jego klubowy kolega Tymoteusz Michaś.

W dwudniowych mistrzostwa Litwy juniorów, które odbyły się na polu trudnym polu par 71 o długości 5750 m, rywalizowali golfiści w kategoriach wiekowych: do 8 lat, do 10 lat, do 12, do 16 lat, do 18 lat.

Dzieci do 10 roku życia miały do pokonania dwie 9-dołkowe rundy, a pozostali juniorzy rozgrywali 18 dołków każdego dnia.