Konkurs na nowe logo PZG

8 listopada 2011

Interesujesz się grafiką i chciałbyś zaprojektować  logo ogólnopolskiej organizacji sportowej? Polski Związek Golfa ogłasza konkurs na nowe logo, w którym do wygrania jest 5000 złotych!

Wejdź na www.pzgolf.pl/konkurs i dowiedz się więcej!

W związku z nadchodzącym, historycznym dla rozwoju golfa rokiem – 2012, od kiedy to stanie się oficjalnie sportem olimpijskim, Zarząd PZG postanowił zorganizować konkurs na nowe logo Związku.

Ideą organizacji konkursu jest odświeżenie wizerunku Związku oraz poszukiwanie nowatorskich i ciekawych pomysłów wśród szerokiej rzeszy twórców, które wdrożone w życie mogłyby następnie wesprzeć działania promocyjne Związku realizowane w przyszłości.

– Chcielibyśmy nadać naszemu nowemu logo bardziej sportowy i narodowy charakter, nawiązujący do motywu golfowego, a przez co wywołujący większe skojarzenia z golfem niż w przypadku obecnie funkcjonującego – mówi Bartłomiej Chełmecki, sekretarz generalny.

Dodaje, że założenia do konkursu na nowe logo opracował zespół pod przewodnictwem, zawodowo związanej z tą problematyką golfistki Moniki Kowalewskiej (Sobienie Królewskie G&CC), na podstawie analizy znaków graficznych, którymi posługują się inne narodowe federacje sportowe działające w golfie.

Konkurs trwa od 8 listopada do 8 grudnia 2011. Ma charakter otwarty tzn. mogą wziąć w nim udział wszystkie zainteresowane osoby/podmioty. Prace mogą być realizowane oraz zgłaszane do konkursu indywidualnie lub zespołowo.

Między 9 a 23 grudnia 2011 r. nastąpi ocena prac konkursowych i zamieszczenie wyników na stronie internetowej Polskiego Związku Golfa.

Prace należy przesyłać listem poleconym lub dostarczyć osobiście do biura PZG do 8 grudnia 2011 r.

Więcej informacji znajduje się w załączonym regulaminie konkursu.

Do pobrania: Regulamin i Załącznik do regulaminu

Do pobrania: Informacja o Polskim Związku Golfa