Golfowa liga architektów

26 sierpnia 2011

W ubiegłym miesiącu, dokładnie 22 lipca, odbyła się inauguracja HOFF & GOLF Krakowskiej Golfowej Ligi Architektów. To pomysł skierowany do projektantów, architektów oraz dekoratorów wnętrz. Czteromiesięczny cykl spotkań, który rozpoczął się turniejem na polu w Paczółtowicach,  zakończy się dla uczestników egzaminem na Zieloną Kartę.

Pomysłodawcą projektu jest Michał Krysa, koordynator działu architektów w Salonach HOFF, który wraz z menadżerem pola Krakow Valley Golf & Country Club Grzegorzem Mądrym sprawuje pieczę nad całością.

– W zamyśle było stworzenie pierwszej w Polsce w pełni profesjonalnej ligi dla architektów. Jej formuła pozwala na dołączanie nowych członków oraz profesjonalne lekcje dla początkujących.  Dzięki sponsorom udało się zorganizować czteromiesięczny cykl, w którym suma nagród wynosi 25 tysięcy złotych, a każdy z graczy otrzyma kompletne ubranie oraz możliwość korzystania w dowolnym okresie z pola golfowego Kraków Valley Golf & Country Club – zdradza szczegóły Michał Krysa.

Dwadzieścia osób będzie liczyła każda z trzech grup biorących udział w przedsięwzięciu. W programie przewidziana jest nauka gry od podstaw, dwa turnieje texas scramble (sześcio- i dziewięciodołkowy) punktowane indywidualnie, a także konkursy: Longest Drive oraz Nearest to The Pin. Dodatkowymi atrakcjami będzie: trening indywidualny na driving range oraz  konkurs na najlepszy projekt łazienki zrealizowany podczas trwania ligi w Salonach HOFF. Do dyspozycji graczy, przez cały czas trwania kursu, będą również trenerzy, sprzęt golfowy, piłki oraz stroje treningowe.

Obecnie w lidze, jest 80 uczestników (architektów) oraz 16 przedstawicieli firm sponsorskich.

– Liczba chcących rozpocząć przygodę z golfem stale wzrasta, mamy więc nadzieję , iż w przyszłym roku uda się przeprowadzić II edycję HOFF & GOLF Krakowska Golfowa Liga Architektów już na 18-dołkowym polu Kraków Valley Golf & Country Club – wypowiada się Michał Krysa.

Liga to nie tylko emocje sportowe.
– Taka impreza integruje architektów. Każdy z nas ma dużo swojej pracy i raczej nie ma czasu na spotkania z innymi przedstawicielami tej branży, a myślę, że dużo lepsze efekty moglibyśmy osiągać, gdybyśmy mogli współpracować, np. dzięki wymianie doświadczeń – przyznaje Michał Krzak, jeden z uczestników.

Aby wziąć udział w lidze należy wysłać zgłoszenie na m.krysa@heban.net, w treści podając imię i nazwisko, nazwę biura oraz kontakt telefoniczny i mailowy. O zakwalifikowaniu do turnieju zdecyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona, udział jest całkowicie bezpłatny.

Harmonogram zajęć dostępny na:

http://www.krakow-valley.com/idm,138,idn,503,hoff-golf-krakowska-golfowa-liga-architektow.html