I Golf & Brydż Cup rozstrzygnięty

9 października w KG Lisiej Polanie, po raz pierwszy w historii, rozegrany został turniej Golf & Brydż Cup, łączący zawody golfowe z brydżowymi. W rywalizacji wzięło udział 12 par.

gandb

Na 18 dołkach najlepiej poradziła sobie para, w skład której weszli: Krzysztof Biedrzycki i Janusz Sikora – kończąc grę z wynikiem 37 punktów stableford brutto. Drugie miejsce ex-equo, z wynikiem 34 punktów, zajęły dwie pary reprezentowane przez: Mirosława Bogowicza i Jacek Świtkowskiego oraz Marka Michałowskigo i Jacka Sochę.

W trakcie zawodów brydżowych natomiast zawodnicy rozegrali w sumie 18 rozdań, które wyłoniły najlepszych brydżystów, a w konsekwencji zwycięzców całego turnieju. O ostatecznym rezultacie zawodów brydżowych zadecydowała dopiero bezpośrednia konfrontacja dwóch najlepszych par, którą zwyciężyli Jakub Bojanowski z Maciejem Światełko-Nachtlichtem, wygrywając z Jerzym Burdzym i Wojciechem Pasynkiewiczem.

W klasyfikacji generalnej, na najwyższym stopniu podium stanęli Krzysztof Biedrzycki z Januszem Sikorą, wyprzedzając Marka Michałowskiego z Jackiem Sochą oraz Jerzego Burdzego z Wojciechem Pasynkiewiczem.