Kasprowicz i Dąbrowiecki prowadzą w PZG Masters

25 września 2010

Drugi dzień rywalizacji w PZG Masters, ostatnim Mistrzowskim Turnieju PZG w tym sezonie, przyniósł niewielkie przetasowania w czołówce. Prowadzenie utrzymał Piotr Dąbrowiecki, jednak na pozycji lidera jest razem z Michałem Kasprowieczem, który rozegrał dziś najlepszą rundę dnia.

michal-kasprowicz.jpg

Po wczorajszym ciepłym, chociaż nieco wietrznym dniu, dzisiaj od rana było chłodno i pochmurno, po południu dodatkowo zaczął padać deszcz. Prognozy na jutro są jednak nieco łaskawsze.

Michał Kasprowicz, który po wczorajszym dniu, znalazł się na trzeciej pozycji razem z Piotrem Ragankiewiczem, Robertem Nowosadem i Michałem Guzowskim (+3), dzisiaj poprawił wynik o 3 uderzenia, jako jedyny kończąc swoją rundę na par. Dzięki dobrej grze golfista zrównał się w klasyfikacji łącznej z wczorajszym liderem – Piotrem Dąbrowieckim, który dzisiejszy dzień ukończył z wynikiem 74 uderzeń.

Nieco gorszą rundę zanotował Wojciech Świniarski, który wczoraj razem z Dąbrowieckim zajmował pierwszą pozycję. Zawodnik zagrał dziś o 3 uderzenia więcej i spadł na trzecią pozycję, tracąc do dwójki liderów 2 uderzenia. Na +6 jest natomiast junior z KG Toya – Piotr Ragankiewicz.

Wśród pań prowadzi Oksana Wojtkiewicz z łącznym wynikiem +17, przed Dominiką Antoniszczak (+35) i Ewą Geritz (+39).

Przed nami runda finałowa, po której poznamy Mistrza i Mistrzynię PZG Masters. Wyniki zawodników są bardzo wyrównane i jutro można spodziewać się emocjonującej rundy finałowej.

Po turnieju PZG Masters rozstrzygnie się Ranking PZG za sezon 2010.

Wyniki można zobaczyć tutaj

Szczegóły na stronie www.gms.pzgolf.pl