Malcolm Kokocinski na podium w Polonia Cup

XV jubileuszowa edycja turnieju Polonia Cup już za nami. W rywalizacji na polu Amber Baltic GC wzięło udział liczne grono golfistek i golfistów reprezentujących Polskę i golfową Polonię z całego świata. Po emocjonujących trzech rundach walka o podium rozstrzygnęła się dopiero w dogrywce.

Bohaterami finałowej rozgrywki zostali Malcolm Kokocinski oraz Grzegorz Zieliński Jr. Ostatecznie, z rewelacyjnym wynikiem -4 zwyciężył Kokocinki, pokonując swojego rywala już po zakończeniu regulaminowych 3 rund.

Trzecie miejsce zajął Janek Szmidt z równie dobrym wynikiem -3. W kategorii pań zwyciężyła natomiast Amanda Majsterek z łącznym rezultatem 251 uderzeń. Na drugim miejscu znalazła się Katarzyna Kaźmierczyk (254), a na trzecim Janina Ziob (262)

W kategorii netto panów triumfował Janek Szmidt, w kategorii pań nagrodę odebrała Anna Kamińska.