Zamknij wyszukiwarkę
Zaloguj się
Zaloguj się do konta golfisty

Rozgrywki na Pomorzu – informacje

Już jutro na dwóch polach – Sierra Golf Club i Postołowo Golf Club – golfiści z trzech grup wiekowych: 19-34, mid-amatorzy oraz seniorzy rozpoczną rywalizację o tytuł najlepszego w swojej kategorii.

W zeszłym roku te trzy turnieje były połączone. Tym razem osobno na Sierra Golf Club startują mid-amatorzy, a osobno na Postołowo Golf Club seniorzy oraz gracze z kategorii 19-34. Wśród tegorocznych zmian jest także dodatkowa kategoria netto w klasyfikacji.

W zeszłym sezonie Sebastian Musiolik był najlepszy pośród zawodników w kategorii 19-34. Pokonał kolejno Jakuba Żelaznego, który znalazł się na drugim miejscu oraz Wojciecha Świniarskiego – pozycja trzecia. Oksana Wojtkiewicz natomiast została najlepszą panią w tej kategorii wiekowej. Pośród mid-amatorów triumfatorem został Michał Kasprowicz, który od początku był faworytem rozgrywek. Wśród pań tytuł po raz drugi obroniła Dorota Kozakiewicz-Lejderman. W grupie seniorów o zwycięstwie musiała zadecydować dogrywka pomiędzy Sebastianem Musiolikiem i Bogusławem Bilem, która zakończyła się korzystanie dla Musiolika. Elżbieta Panas była natomiast najlepszą seniorką.

Kto otrzyma tytuł najlepszego na poszczególnych turniejach w roku 2010, dowiemy się w niedzielę. Jednak od razu można zauważyć, że nie będzie łatwo wywalczyć tytuł najlepszego. Do zawodów zapisali się zeszłoroczni triumfatorzy, a także wielu innych naprawdę dobrych zawodników.

Tee time na rundę pierwszą Mistrzostw Polski Mid Amatorów rozgrywanych na Sierra GC można znaleźć tutaj

Tee time na rundę pierwszą Mistrzostw Polski 19-34 i Mistrzostw Polski Seniorów na Postołowo GC można znaleźć tutaj