Otwarcie Cranfield Golf Academy

26 kwietnia 2010

Podczas minionego weekendu – 24 kwietnia – na polu Sobienie Królewskie Golf&CC odbyło się oficjalne otwarcie Cranfield Golf Academy, na które przybył sam Scott Cranfield.

foto

Cranfield, to trener wielu utytułowanych graczy European Tour i Ryder Cup, akademię opartą na swojej filozofii nauczania założył 14 lat temu. Dziś szkoła ta uznawana jest za jedną z najbardziej renomowanych akademii golfa na całym rynku brytyjskim. Teraz ma ona również swój oddział w Polsce.

Podczas imprezy zaprezentowano projekt pola oraz nieruchomości przy polu, a także atrakcji, które powstają wokół Sobienie Królewskie Golf&CC. Następnie głos zabrał Scott Cranfield i przedstawił on filozofię swojej szkoły oraz zaprezentował trenerów, którzy będą uczyć na Sobieniach Królewskich – Andy’ego Hendersona i Adama Mitukiewicza.

Goście zaproszeni na oficjalne otwarcie akademii mogli wziąć udział w pokazowych lekcjach Scotta Cranfielda, skorzystać z jego rad, a także potrenować na driving range’u. Odbyły się również konkursy, w których można było wygrać interesujące nagrody. Z rad Scotta Cranfielda skorzystał także Maks Sałuda, jeden z najlepszych zawodników PGA Polska, który stwierdził, iż informacje jakie uzyskał podczas lekcji były niezwykle cenne. Na pewno takie też będą dla wszystkich uczniów Cranfield Golf Academy.