Konkurs na ulubione pole golfowe

12 grudnia 2009

Po raz piąty redakcja Golfmedia.pl, partner medialny PZG, ogłasza konkurs na najbardziej lubiane pole golfowe w Polsce. Konkurs premiuje subiektywne wrażenia z pobytu na polu golfowym: przyjemność z gry i przebywania w tym miejscu. Wybór niekoniecznie świadczy o jakości pola, a mówi tylko o tym czy lubimy w danym miejscu spędzać czas, czy jesteśmy na wybranym polu „u siebie”.

O odbiorze pola golfowego jako przyjazne decydują przede wszystkim ludzie i panująca w domku klubowym atmosfera. O notowaniach klubu świadczy też praca szkoleniowa, w tym praca z juniorami i zaangażowanie w działania zmierzające do promocji golfa. Dwukrotnie już laureaci konkursu zdobywali tytuły Klubowych Mistrzów Polski.

Pierwszym zwycięzcą plebiscytu było pole Binowo Park Golf Club mieszczące się koło Szczecina. W 2006 roku wygrało pole Toya Golf Club w Krzyżanowicach pod Wrocławiem. W ubiegłorocznym konkursie, podobnie jak w 2007 roku zwyciężyło pole Bytkowo – gmina Rokietnica, pod Poznaniem.Głosowanie odbywa się przez dokonanie wyboru pola w ankiecie umieszczonej na stronie www.golfmedia.pl.

Laureatem zostanie to pole które do godziny 24.00 w dniu 28 lutego 2010 roku zbierze największą liczbę głosów oddanych przez internautów. Głosować można raz dziennie. W konkursie biorą udział wszystkie 18-dołkowe pola mistrzowskie działające w Polsce. Nagrodą jest „Złota Piłka z Laurem” tradycyjne, honorowe trofeum dla najbardziej lubianego pola golfowego w Polsce.