Zamknij wyszukiwarkę
Zaloguj się
Zaloguj się do konta golfisty

Finał World Golfers Championship za nami

Pomiędzy 26 a 28 sierpnia na polu Binowo Park Golf Club miał miejsce ostatni turniej z cyklu World Golfers Championship. 141 zawodników walczyło w poszczególnych kategoriach handicapowych o prawo do startu w światowym finale.

binowo

Michał Poniż zwyciężył w najlepszej grupie hcp (0-5). Po trzech dniach rywalizacji z wynikiem 218 uderzeń znalazł się na pierwszym miejscu w klasyfikacji. Zaraz za nim uplasowali się Jakub Żelazny i Piotr Robełek.

Wśród zawodników z handicapem od 6 do 10 triumfował Rafał Majchrzak, z sumą 216 uderzeń. Podczas ostatniej rundy miał bardzo dobry wynik 69 uderzeń. Na drugim miejscu znalazł się Przemysław Piński, a na trzecim Oskar Kaźmierczak.

Wiesław Smalarz zwyciężył wśród zawodników z handicapem 11-15. Pan Wiesław po trzech dniach zmagań zanotował 213 uderzeń. Mateusz Kniaginin był najlepszy pośród golfistów z hcp 16-20, a w grupie hcp 21-25 najlepiej wypadł Gilbert Heith.

Wśród zawodników z najwyższym hcp (26-36) zwyciężył Janusz Wiśniewski.

Najlepsi golfiści z poszczególnych kategorii pojadą na finał światowy World Golfers Championship, który odbędzie się w tym roku w Marbelli.