European Young Masters zakończone

26 lipca 2009

Trzecia runda European Young Masters zakończona. Wyniki uzyskiwane przez zawodników ostatniego dnia rozgrywek  były zdecydowanie słabsze niż dnia poprzedniego. Zwycięzcą w klasyfikacji chłopców został Holender Krietemeijer Jeroen. Po trzech rundach uzyskał wynik 213 uderzeń.

 nations

Za nim z dwoma uderzeniami straty uplasowali sie Szkot Calum Stewart i Niemiec Thomas Detry. Obydwaj mieli 215 uderzeń. Wśród dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Klara Spilkowa z Czech. W trzeciej rundzie zanotowała 69 uderzen i z sumą 202 uderzeń znalazła się na pierwszym miejscu. Aż 14 uderzen więcej ma znajdująca sie na drugiej lokakcie Camila Hedberg.  Osiem strzałów staty ma do niej Anne Hakule i to ona uplasowała się na trzeciej pozycji.

Z Polskiej reprezetacji najlepiej zaprezentował się Kamil Tatarczuk. Zagrał 77 uderzeń i z wynikiem łącznym 239 strzałów znalazł się na 33. lokacie. Tomasz Leka z sumą 251 uderzeń, uplasował się na 47. lokacie. Ostatniego dnia przeszedł pole za pomocą 86 strzałów.

Katarzyna Selwent w ostatnim etpapie rozgrywek zagrała 93 strzały i znalazła się na 47.pozycji.  Za to zdecydowanie lepszy wynik w ostatnim dniu uzyskała Domonika Gradecka – 83 uderzenia. Dominka w klasyfkacji ostatecznej znalazła się na 48. pozycji.

Pełne wyniki znajdują się tutaj