Cykl dla pań w Krakowie

Przed nami przedostatni turniej z tegorocznego harmonogramu serii Ladies’ Golf Tour. W dniach 17-18 lipca panie zagrają na Kraków Valley Golf & Country Club.

krakow-valley.JPG

Po turnieju w Krakowie golfistki startujące w Ladies’ Golf Tour będą miały 2-miesięczną przerwę. Kolejne, finałowe zawody cyklu czekają ich dopiero w drugiej połowie września w Binowo Park GC.

Do tej pory w turniejach z tego cyklu w klasyfikacji stroke play brutto dwukrotnie zwyciężyła Monika Kowalewska z Royal Golf Club Wilanów. Golfistka wygrała zmagania we Wrocławiu i w Siemianowicach Śląskich. W turnieju na Amber Baltic GC zwyciężyła Urszula Hermanowska.

Przypominamy, że serię Ladies’ Golf Tour organizuje Komisja Golfa Kobiecego PZG wraz z poszczególnymi klubami golfowymi. Aby wziąć udział w rozgrywkach wystarczy posiadać Zieloną Kartę.