The Best of the Rest Cup

Na turnieju Sierra GC dziś grali ci, którym nie udało się przejść cuta w turniejach o Mistrzostwa Polski PZG w poszczególnych kategoriach wiekowych.Turniej The Best of the Rest cieszył się sporym powodzeniem i do udziału w nim zapisało się około 80 zawodników. Z rana było chłodno, lecz później się wypogodziło, dzięki czemu atmosfera w turnieju była bardzo przyjemna.
fota

Pierwsze miejsce w zawodach zajął Pan Mariusz Szumański. Z rezultatem 77 uderzeń wyprzedził zdecydowanie swoich rywali. Pan Mariusz miał 6 bogeyów, ale zagrał też jeden dołek na birdie. W przypadku remisów o zwycięstwie decydował wyższy handicap. Trzech graczy zanotowało taki sam rezultat – 84 uderzeń. Jednak drugą lokatę zajął Janusz Jadwisiak z hcp 17,3. W związku z niższym hcp na trzeciej lokacie uplasował się Witold Szczepanowski.

Wśród Pań najlepsza w kategorii stroke play brutto okazała się Urszula Hermanowska.