Gala Golfa już dzisiaj!

18 kwietnia 2008

Tym razem uroczystość ma szczególne znaczenie – PZG obchodzi bowiem w tym roku swoje 15 – lecie. Gala będzie więc doskonałą okazją by podsumować dotychczasowe osiągnięcia tego sportu w Polsce. Przez ostatnich kilkanaście lat w rodzimym golfie wydarzyło się bardzo dużo. Polski golf coraz bardziej liczy się na arenie międzynarodowej. Dowodem na to jest choćby przydzielenie nam organizacji Mistrzostw Europy Mid Amatorów czy międzynarodowych zawodów golfowych DHL Wrocław Open z serii European Challenge Tour. gala-pzg-drivery.jpg

Tym, którzy najbardziej przyczynili się do rozwoju golfa w Polsce zostaną wręczone w sobotę statuetki Drivery 2008 – golfowe Oscary. Najlepsi zawodnicy Polskiego Rankingu Golfowego oraz Golf Pro Tour zostaną natomiast uhonorowani pucharami za dotychczasowe osiągnięcia.

Swój udział w uroczystości, która odbędzie się we wrocławskim Teatrze Lalek, potwierdzili już wicepremier i Minister Gospodarki Waldemar Pawlak, Minister Sportu i Turystyki Mirosław Drzewiecki oraz Prezydent Miasta Wrocławia Rafał Dutkiewicz. Obecne będą również gwiazdy polskiej estrady, od lat rozmiłowane w golfie.

Relacja z Gali już wkrótce.