Zamknij wyszukiwarkę
Zaloguj się
Zaloguj się do konta golfisty

Tym razem Mike przed Peterem

W ostatnia niedzielę, na polu Rosa Golf Club, zakończył się kolejny turniej z serii Armada – Deutsche Bank Pro-Am Tour. Na pierwszym miejscu, tym razem, znalazł się Mike O’Brien. Wyprzedził Petera Bronsona o cztery uderzenia. Po dwóch dniach turnieju uzyskał rezultat 144 uderzenia.

Peter Bronson uplasował się na drugim miejscu, z wynikiem 148 uderzeń. Trzecia pozycja należy do Martyna Proctora, którego wynik to sześć uderzeń powyżej par (150).

Wśród amatorów brutto na najlepiej zagrał Maks Sałuda, turniej zakończył z rezultatem 150 uderzeń. Na drugim miejscu wśród amatorów znalazł się Michał Wacławek. Jego rezultat to 12 uderzeń powyżej par. Dwa uderzenia więcej miał Łukasz Wilk, i to on zajął trzecią pozycję.

W kategorii amatorów ¾ HCP na podium stanęli ci sami zawodnicy, jednak ich kolejność była odmienna. Najlepszy okazał się Łukasz Wilk, z rezultatem 72. Maks Sałuda zajął drugą pozycję, a trzecią Michał Wacławek.

Finał turnieju Armada Deutsche Bank Pro – Am Tour obędzie się w Warszawie i będzie drugim turniejem cyklu zaliczanym do Cisco Polskiego Rankingu Golfowego 2006. Start 22 września na polu First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie.